fot. ESL/Adam Łakomy

Wisła blisko play-offów Nine to Five, AVEZ na drugim biegunie

Trzech rodzimych uczestników trzeciej edycji Nine to Five rozegrało kolejną kolejkę zaplanowanych spotkań. Niestety tylko Wisła All in! Games Kraków była w stanie wygrać swoje spotkanie z Singularity. AVEZ i Izako Boars za to wychodzili z serwera pokonani.

Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka kontynuują swoją świetną formę w systemie szwajcarskim podczas internetowych zawodów. Wczoraj piątka Polaków pokonała bardzo pewnie Galaxy Racer Esports, a dziś bez straty mapy okazała się lepsza od Teamu Singularity. Duńczycy i Izraelczyk mocno postraszyli swoimi strzałami na Mirage’u, gdzie padł wynik 16:13, natomiast na Nuke’u byli w stanie zgarnąć tylko osiem rund.

Dzięki temu zwycięstwu już w środę gracze znad Wisły będą mogli zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Szansę na bilans dwóch wygranych przy braku porażek zaprzepaścili gracze Izako Boars, którzy w swoim pierwszym meczu pokonali FATE Esports, ale dziś nie byli w stanie ograć fińskiego KOVA Esports. Na Vertigo Mateusz „TOAO” Zawistowski i spółka zdobyli osiem oczek, a na Nuke niewiele więcej, bo dwanaście, co oczywiście oznaczało ostateczną przegraną.

Najtrudniejszą sytuację w trzeciej edycji Nine to Five ma AVEZ Esport. Do poniedziałkowej porażki 1:2 z Singularity drużyna Piotra „nawrota” Nawrockiego dopisała dziś bardzo pechową przegraną z Galaxy Racer Esports. Do wyłonienia zwycięzcy na Overpassie potrzeba było dogrywki (19:22), natomiast na Vertigo również zabrakło niewiele, ponieważ padł rezultat 14:16. W środowym spotkaniu AVEZ powalczy o pozostanie w internetowych rozgrywkach.

Komplet wtorkowych wyników prezentuje się następująco:

18 sierpnia
09:00 AVEZ Esport 0:2 Galaxy Racer Esports Overpass 19:22
Vertigo 14:16
15:00 Wisła All in! 2:0 Teamu Singularity Nuke 16:8
Mirage 16:13
15:20 Izako Boars 0:2 KOVA Esports Vertigo 8:16
Nuke 12:16
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polski duet za mocny dla liderów rankingu HLTV – statystyki graczy z meczu BIG vs Sprout

Liderzy rankingu HLTV pokonani! We wtorkowe popołudnie BIG nie dało rady polskiemu duetowi w osobie Pawła "dychy" Dychy i Michała "snatchiego" Rudzkie...