STS
fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

Wisła zatańczy sambę z MIBR. innocent i Illuminar w grze o awans z tej samej grupy

Jak wspominamy w innym tekście, dziś wraca ESL One Cologne, ale przecież nie samymi zawodami dla czołówki kibic żyje. Ekosystem CS:GO to przecież też mniejsze online’owe turnieje, w których regularnie rywalizują polskie ekipy – i nie inaczej będzie tym razem.

Za mecz dnia bezapelacyjnie możemy uznać ćwierćfinałowe starcie w trzeciej odsłonie Nine to Five. No bo kto by pomyślał, że to właśnie w ramach takiej imprezy Wisła All in! Games Kraków będzie mogła podjąć legendarny MIBR? Brazylijczycy przebywają jednak obecnie w Europie na bootcampie, dzięki czemu wzięli udział m.in. we wspomnianym ESL One, a teraz rozpoczną swoją przygodę z NtF. Niemniej nie wiadomo, czy będzie to przygoda długa, bo chociaż Gabriel „FalleN” Toledo i jego koledzy nadal uchodzić będą za faworytów, to trzeba też pamiętać, że od wielu miesięcy zmagają się oni z potężnym kryzysem. I to właśnie w tym Biała Gwiazda powinna upatrywać swojej szansy na zwycięstwo.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Ciekawie powinno też być w Eden Arena: Malta Vibes, gdzie rywalizować będą Illuminar Gaming oraz MAD Lions. W pierwszej serii starć polski skład zmierzy się z Apeks, natomiast międzynarodowa drużyna stanie naprzeciwko GamerLegionu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w którymś z kolejnych spotkań iHG i Lwy trafiły na siebie, co byłoby szczególnym wydarzeniem dla Pawła „innocenta” Mocka, który obecnie związany jest z tą drugą ekipą, a przeszedł do niej przed kilkoma tygodniami z ekipy pierwszej. Fani PACTU powinni natomiast uważniej przyjrzeć się CS:GO Fight Night Season 2, gdzie ich ulubieńcy w 3. rundzie dolnej drabinki podejmą NEST, czyli akademię x-komu AGO.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań prezentuje się następująco:

25 sierpnia
12:00 Wisła All in! vs MIBR BO3 transmisja
15:00 MAD Lions vs GamerLegion BO1 transmisja
15:00 Illuminar Gaming vs Apeks BO1 transmisja
16:00 mecz wygranych grupy A (MAD Lions/iHG) BO3
19:00 mecz przegranych grupy A (MAD Lions/iHG) BO3
21:30 Actina PACT vs NEST BO3 transmisja
22:00 decydujący mecz grupy A (MAD Lions/iHG) BO3
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po krótkiej przerwie wraca ESL One Cologne, ale dla niektórych tylko na chwilę

W poniedziałek zespoły CS:GO uczestniczące w ESL One Cologne 2020 mogły odpocząć po trudach związanych z rywalizacją. Ale przerwa już się skończyła –...