Reatz Illuminar Gaming
fot. DreamHack/Joao Ferreira

Udany debiut Illuminar w ESL MP. Snax i spółka dwukrotnie pokonują Izako Boars

Illuminar Gaming bardzo dobrze rozpoczęło swoją przygodę z kolejnym sezonem ESL Mistrzostw Polski. Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka na obu rozegranych mapach pokonali swoich rywali z Izako Boars, którzy wciąż pozostają bez zwycięstwa.

Illuminar Gaming 16 : 11 Izako Boars

(2.  kolejka ESL Mistrzostw Polski)
16 8 Mirage 7 11
8 4

Izako Boars zaczęli potyczkę na Mirage’u od triumfu w pistoletówce i dwóch kolejnych rundach. Później inicjatywę przejęli gracze lluminar Gaming, którzy agresywną grą znakomicie radzili sobie z rywalami. Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego nie mieli nic do powiedzenia; to ekipa Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego dyktowała niemal wszystkie warunki. Wystarczył moment, by Dzikom przeleciało przed oczami aż osiem rund. Niebawem rozpoczęły one jednak comeback. Walcząc z posiadającymi spore środki finansowe rywalami, zdołały wygrać jeszcze cztery razy, kończąc połówkę wynikiem 7:8. W drugiej części pojedynku naprzód zaczęli się ponownie wysuwać reprezentanci Illuminar. Bardziej utytułowany zespół zgarnął kolejne pięć punktów, a następnie pozwolił przeciwnikom na odrobienie części strat. Mimo to Izako Boars nie dali rady uratować końcówki meczu i przegrali 11:16.

Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Izako Boars 11 : 16 Illuminar Gaming

(2. kolejka ESL Mistrzostw Polski)
11 8 Overpass 7 16
3 9

Również na Overpassie mecz rozpoczął się lepiej dla Izako Boars. Mateusz „TOAO” Zawistowski i jego koledzy wygrali pistoletówkę, po czym pokonali swoich rywali jeszcze cztery razy. Niebawem Illuminar odpowiedziało jednak ogniem i po rozpracowaniu gry rywali doprowadziło do remisu 6:6. Zdecydowanie bardziej emocjonująca była końcówka pierwszej części gry, która była niezwykle wyrównana. Koniec końców to IB postawiło kropkę nad i, triumfując 8:7. Po zamianie stron podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego ponownie okazali się lepsi w rundzie pistoletowej. Po chwili Illuminar odbiło force’a, po czym ponownie zapunktowało. Wkrótce potem zawodnicy Izako Boars byli niemal pewni kolejnej wygranej. Mikołaj „mouz” Karolewski pokrzyżował jednak ich plany, eliminując aż czterech oponentów. Droga do triumfu IHG stanęła otworem i niebawem na tablicy wyników zobaczyliśmy triumf 16:11 drużyny Snaxa. 

Już za chwilę kolejne mecze w ramach ESL Mistrzostw Polski Jesień. W nadchodzących pojedynkach Wisła All in! Games Kraków podejmie PLMIX, a równocześnie Team Gaminate zmierzy się z Pompa Teamem. Obecny układ tabeli, szczegółowy harmonogram i wszystkie inne informacje dotyczące ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozesłano zaproszenia na DreamHack Open Fall, trzeci turniej RMR w Europie

DreamHack Open Fall pierwotnie miał być ostatnim turniejem RMR w Europie, ale wiemy już, że nim nie będzie, bo po odwołaniu ESL One Rio 2020 cykl elim...