STS
fot. piratesports

piratesports zapowiada drugą edycję projektu ARRMY i otwiera zapisy

W miniony weekend rozpoczęty jeszcze w 2019 roku projekt ARRMY dobiegł końca. Tym samym szczecińska organizacja piratesports wyłoniła wreszcie skład CS:GO, który będzie reprezentować jej barwy. Niemniej na tym nie koniec, bo już teraz zapowiedziano drugą edycję inicjatywy. – Jest to kontynuacja projektu prowadzonego przez Kubę „KubiKa” Kubiaka, który ma za zadanie pomóc młodym zawodnikom CS:GO […]

W miniony weekend rozpoczęty jeszcze w 2019 roku projekt ARRMY dobiegł końca. Tym samym szczecińska organizacja piratesports wyłoniła wreszcie skład CS:GO, który będzie reprezentować jej barwy. Niemniej na tym nie koniec, bo już teraz zapowiedziano drugą edycję inicjatywy.

– Jest to kontynuacja projektu prowadzonego przez Kubę „KubiKa” Kubiaka, który ma za zadanie pomóc młodym zawodnikom CS:GO na początku ich esportowej ścieżki. Dla najlepszych graczy czeka możliwość angażu w głównym składzie piratesports i pomoc menedżerską w dalszych etapach kariery. Dzięki naszemu pirackiemu treningowi będziesz mógł ciągle polepszać swoje umiejętności i rywalizować pod okiem doświadczonych trenerów – możemy wyczytać na oficjalnej stronie. Co znaczące, udział w zmaganiach mogą być wszyscy, którzy dokonają rejestracji pod tym adresem oraz uiszczą wpisowe w wysokości 49 zł.

CZYTAJ TEŻ:
Piraci wybrali młode talenty do swojej dywizji CS:GO

Do ARRMY zapisywać się można zarówno w pojedynkę, jak i w kilkuosobowych grupach. Uczestnicy w ramach etapu weryfikacji otrzymają następnie przydział do specjalnie przygotowanych lig, gdzie będą dobierani pod względem prezentowanego przez siebie poziomu. Potem przyjdzie czas na tzw. 1-day-cupy, podczas których rozpocznie się już prawdziwa walka o triumf w projekcie zwieńczona lanowymi finałami. Warto pamiętać, że laureaci drugiej edycji, podobnie jak ci z edycji pierwszej, nagrodzeni zostaną profesjonalnymi kontraktami z piratesports.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza drugi etap European League, przed Savesem i spółką dwa pojedynki

Po dwóch miesiącach przerwy European League Season 1 powraca. Dziś rusza drugi etap najbardziej prestiżowych rozgrywek Rainbow Six: Siege na Starym Ko...