fot. Actina PACT

Niepokonany PACT vs niepewne Gaminate na koniec 3. tygodnia ESL MP

Szybko poszło. Trzecia kolejka ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 dopiero się zaczęła, a już dziś się kończy. Zwieńczy ją dwumecz pomiędzy niepokonanym jak dotychczas Actina PACTEM a Teamem Gaminate, czyli jednym z beniaminków.

PACT to jedna z tych ekip, które pomiędzy wiosną a jesienią nie dokonały żadnych roszad personalnych. Trudno się zresztą dziwić, wszak w poprzedniej edycji ESL MP podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka zakończyli fazę zasadniczą na trzecim miejscu, a potem stoczyli wyrównany bój z x-komem AGO o miejsce w finale. Bój przegrany, toteż można przyjąć, że Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy tym razem będą chcieli dopiąć swego – i jak na razie idzie im całkiem nieźle. Dość powiedzieć, że wspierany przez Actinę skład jako jedyny w stawce nie poniósł jeszcze porażki, chociaż trzeba pamiętać, że na ten moment mierzył się tylko z beniaminkami. Tak jak dziś.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Jeżeli spojrzymy na drużyny, które jesienią zaczęły swoją przygodę z krajowym czempionatem, to Gaminate reprezentuje górne stany średnie. Polsko-bułgarska piątka w sześciu rozegranych przez siebie spotkaniach zgromadziła sześć punktów, co może nie jest wynikiem szczególnie okazałym, ale nadal gwarantuje miejsce w połowie stawki. Z drugiej strony Mikołaj „Miki z Afryki” Szemraj i spółka łatwe mecze mają już raczej za sobą i teraz czekają ich już tylko pojedynki ze starymi ligowymi wyjadaczami takimi, jak PACT. To będzie dla Gaminate prawdziwy sprawdzian, który pomoże odpowiedzieć na pytanie, czy zespół znany wcześniej jako Team Mefron stać będzie na coś więcej niż tylko rozpaczliwa walka o utrzymanie.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski prezentuje się następująco:

22 września
20:30 Team Gaminate vs Actina PACT BO1
21:30 Actina PACT vs Team Gaminate BO1

Mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... Illuminar wygrywa Games Clash Masters 2019

Nie da się ukryć, że w erze Counter-Strike'a: Globall Offensive lwia część międzynarodowych sukcesów pod biało-czerwoną banderą miała miejsca za spraw...