STS
fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

Wisła All in! zainauguruje 8. sezon LOOT.BET/CS

W rozgrywkach spod szyldu LOOT.BET/CS nie mogło oczywiście zabraknąć polskich drużyn CS:GO. W sezonie ósmym zobaczymy ich aż trzy, niemniej dziś do gry przystąpi tylko jedna z nich. Mowa tutaj o Wiśle All in! Games Kraków, która zainauguruje online’owe zmagania. Wisła All in! vs Apeks 12:55 (BO3) Biała Gwiazda to jeden z czternastu zespołów, który […]

W rozgrywkach spod szyldu LOOT.BET/CS nie mogło oczywiście zabraknąć polskich drużyn CS:GO. W sezonie ósmym zobaczymy ich aż trzy, niemniej dziś do gry przystąpi tylko jedna z nich. Mowa tutaj o Wiśle All in! Games Kraków, która zainauguruje online’owe zmagania.

Wisła All in! vs Apeks
12:55 (BO3)

Biała Gwiazda to jeden z czternastu zespołów, który otrzymał od organizatorów bezpośrednie zaproszenie i dzięki temu nie musiał walczyć w eliminacjach. Podobny przywilej spotkał także pierwszego przeciwnika polskiej piątki, czyli Apeks. Formacja znanego z Fnatic i Ninjas in Pyjamas Dennisa „dennisa” Edmana będzie jednak sporą niewiadomą, bo ostatni mecz rozegrała dwa tygodnie temu. Wówczas skandynawska drużyna ograła mało znane Celestial Gaming w ramach Telialigaen Fall 2020.

O wiele więcej działo się w obozie Wisły, która musiała mierzyć się m.in. z zawieszeniem, które z powodu afery z coach bugiem dosięgło Mariusza „Loorda” Cybulskiego. Dodatkowo drużyna kontynuowała też proces zgrywania się z pozyskanym niedawno Patrykiem „ponczkiem” Witesem, którego przyjście w wyraźny sposób przyczyniło się do poprawy osiąganych wyników. Z nim w składzie Wiślacy dotarli przecież do finału Nine to Five 3, a ostatnio zanotowali udany start w ESL Mistrzostwach Polski.

Mecz pomiędzy Wisłą All in! Games Kraków a Apeks rozpocznie się o godzinie 12:55 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Pojedynek ten wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vander: Europa ma lepsze drafty i macro od zespołów z Chin i Korei

Rogue zaliczyło nie najgorszy start Mistrzostw Świata, jako że po dwóch grach Łotrzyki posiadają na swoim koncie jedną wygraną i jedną porażkę. Większ...