Team Vitality to kolejna organizacja, która postawiła na budowę sześcioosobowego składu CS:GO. Dziś pod skrzydła ekipy znad Sekwany trafił bowiem Nabil "Nivera" Benrlitom, o którego przenosinach mówiło się w kuluarach już od kilku dni.

Kariera zaledwie 19-letniego Belga, który jest młodszym bratem Adila "ScreaMa" Benrlitoma, w ciągu kilku miesięcy nabrała niesamowitego tempa. Benrlitom bieżący rok zaczynał w anonimowym Wonderkids, by w marcu zasilić szeregi Teamu Heretics. Tam szybko dał się poznać jako utalentowany strzelec i miał spory wkład m.in. w zajęcie przez zespół szóstego miejsca na ESL One Road to Rio. Nic więc dziwnego, że zwrócił na siebie uwagę Vitality – według niedawnych doniesień Guillaume „neLa” Canelo Nivera w walce o szósty fotel w szeregach popularnych Pszczół miał pokonać takich graczy, jak Bryan "Maka" Canda, Ali "hAdji" Haïnouss z LDLC OL oraz Nicolas "Keoz" Dgus K23.

Jestem niesamowicie podekscytowany transferem do Teamu Vitality i okazją do wspólnej gry z takimi zawodnikami. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia tej nowej przygody – nie krył ekscytacji nastolatek. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy belgijski strzelec z miejsca wskoczy do podstawowego składu, czy też wyląduje na ławce rezerwowych, by w razie konieczności zastąpić któregoś z niedysponowanych kolegów. Jeżeli wierzyć wspomnianemu Canelo, Benrlitom rezerwowym nie zostanie, niemniej w ostatnich tygodniach próżno było wypatrywać plotek na temat zmian w TV i trudno powiedzieć, kogo konkretnie miejsce miałby zająć.

W tej sytuacji skład Teamu Vitality prezentuje się następująco:

  • Dan „apEX” Madesclaire
  • Cédric „RpK” Guipouy
  • Mathieu „ZywOo” Herbaut
  • Richard „shox” Papillon
  • Kévin „misutaaa” Rabier
  • Nabil "Nivera" Benrlitom
  • Rémy „XTQZZZ” Quoniam – trener