Kibice rodzimej sceny Counter-Strike'a dziś zdecydowanie nie będą narzekać na nudę. Od rana aż do wieczora formacje z Polski rozgrywać będą bowiem mecze o punkty w ramach najróżniejszych rozgrywek i to zarówno tych krajowych, jak i międzynarodowych.

Jako pierwsi na serwerze zameldują się reprezentanci HONORIS, którzy w fazie grupowej betway Nine to Five 5 niespodziewanie zajęli miejsce Izako Boars. Pierwszą przeszkodą na drodze Filipa "NEO" Kubskiego, Wiktora "TaZa" Wojtasa i spółki będzie AGF Esport, potem zaś przyjdzie im zmierzyć się również z Galaxy Racer Esports lub Vodafone Giants. Ważny mecz czeka też na x-kom AGO, które swoją przygodę z LOOT.BET/CS Season 8 zaczęło od dwóch porażek. Jeżeli Jastrzębie i dziś polegną, tym razem z FATE Esports, to definitywnie pożegnają się z marzeniami o awansie. Pewne swego losu nie mogą być również wspomniani wcześniej Izako Boars. Popularne Dziki wczoraj uległy Teamowi Singularity w drugiej odsłonie cyberPRO Series i z Quantum Bellator Fire powalczą wieczorem o pozostanie w grze.

CZYTAJ TEŻ:
Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl

Nie zabraknie też oczywiście starć w ramach lig ESEA. W Mountain Dew League kolejnych punktów poszukają Actina PACT i Wisłą All in! Games Kraków – podopieczni Vincenta "VinSa" Jozefiaka podejmą w tym celu sAw, podczas gdy Biała Gwiazda rywalizować będzie z HellRaisers. Na poziomie Main w akcji zobaczymy PGE Turów Zgorzelec, któremu przyjdzie zmierzyć się z niemiecką PENTĄ, z kolei w ESEA Open do gry przystąpią przedstawicieli kobiecej sceny w postaci Arcane Wave i Izako Boars Ladies. Nie można także zapomnieć o rozgrywkach grupy profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej, przed nami bowiem dwa kolejne spotkania – Dr Pepper Team zagra z M1 Gaming, natomiast piratesports spróbuje swoich sił w starciu z CLEANTmixem.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań prezentuje się następująco:

20 października
09:00 HONORIS vs AGF Esport BO3 transmisja
12:00 mecz wygranych/przegranych grupy B (HONORIS) BO3
15:00 decydujący mecz grupy B (HONORIS) BO3
16:30 x-kom AGO vs FATE Esports BO3 transmisja
17:00 Actina PACT vs sAw BO1 transmisja
18:00 Dr Pepper Team vs M1 Gaming BO3 transmisja
18:15 Wisła All in! vs HellRaisers BO1 transmisja
19:30 Izako Boars Ladies vs Giftig Gaming BO1
20:30 Izako Boars vs Quantum Bellator Fire BO1
20:30 Arcane Wave vs Insane Raccoons Diamond BO1
21:00 piratesports vs CLEANTmix BO3 transmisja
21:00 PGE Turów Zgorzelec vs PENTA BO1