STS
fot. ESL/Adam Łakomy

PACT z wygraną i remisem na koniec 7. kolejki ESL Mistrzostw Polski

Actina PACT kończy 7. kolejkę ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 kolejnym triumfem i remisem. Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka najpierw rozgromili Pompę Team na Nuke’u, po czym w wyrównanym starciu na Vertigo zremisowali ze swoimi przeciwnikami. Actina PACT 16 : 5 Pompa Team (7.  kolejka ESL Mistrzostw Polski) 16 13 Nuke 2 5 3 3 Pompa […]

Actina PACT kończy 7. kolejkę ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 kolejnym triumfem i remisem. Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka najpierw rozgromili Pompę Team na Nuke’u, po czym w wyrównanym starciu na Vertigo zremisowali ze swoimi przeciwnikami.

Actina PACT 16 : 5 Pompa Team

(7.  kolejka ESL Mistrzostw Polski)
16 13 Nuke 2 5
3 3

Pompa Team ma za sobą kolejne nieudane spotkanie na Nuke’u. Potyczkę na tej mapie zdominował bowiem Actina PACT. Ekipa Dawida „lunAtica” Cieślaka swoją znakomitą grę rozpoczęła już od triumfu w pistoletówce. Niedługo później, w czwartej rundzie mogliśmy zobaczyć niesamowitą akcję Krzysztofa „Goofy’ego” Górskiego, który zastrzelił aż czterech rywali. W kolejnych minutach bardziej utytułowana drużyna dalej gromiła zawodników organizacji Szymona „IsAmU” Kasprzyka. Pompa pierwsze oczko zdobyła dopiero po dwunastu porażkach, a pierwszą połówkę skończyła, przegrywając aż jedenastoma punktami. Po zamianie stron Dawid „Layner” Falczyński i spółka zwyciężyli dwukrotnie, rozbrajając bombę, lecz nie odwróciło to losów spotkania. W ostatniej rundzie swoje możliwości pokazał lunAtic, który zabił czterech oponentów i zakończył grę wynikiem 16:5.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Pompa Team 15 : 15 Actina PACT

(7. kolejka ESL Mistrzostw Polski)
15 10 Vertigo 5 15
5 10

Po tragicznym pojedynku na Nuke’u Pompa Team zdołał się zrehabilitować na Vertigo. Po triumfie w pistoletówce zdołał on dodać na swoje konto dwa kolejne oczka. Niebawem Actina PACT ruszył do ataku i doprowadził do wyrównania. W następnych rundach obie ekipy walczyły o prowadzenie, na które w końcu wysunęli się Mariusz „skrzynka” Jarząb i kompani. Po kilku minutach zakończyła się pierwsza część pojedynku, w której PT zwyciężyło 10:5. Po zamianie stron runda pistoletowa padła łupem PACTU. Reprezentanci organizacji IsAmU zdobyli niebawem force’a, lecz Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy nie poddali się i doprowadzili do remisu 11:11. Końcówka walki była wyjątkowo zaciekła i dopiero w trzydziestej rundzie dowiedzieliśmy się, że mecz zakończy się remisem.

Już w przyszłym tygodniu powrócą najważniejsze rozgrywki na krajowym podwórku. W poniedziałek zobaczymy aż osiem potyczek w ramach ligi, zaś we wtorek będziemy mogli obejrzeć sześć meczów. Obecny układ tabeli, szczegółowy harmonogram i wszystkie inne informacje dotyczące ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

refrezh i HooXi kompletują skład MAD Lions

Przed zbliżającym się startem drugiej edycji Flashpoint MAD Lions musiało uzupełnić braki kadrowe po Pawle "innocencie" Mocku i dzisiejszym odejściu A...