STS
fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

Niedziela z LOOT.BET/CS – Wisła blisko awansu, AGO ucieka przed eliminacją

W niedzielę wyjątkowo nie będziemy przyglądać się wydarzeniom w ligach ESEA, bo dziś prym wieść będą inne rozgrywki. Mowa tutaj o LOOT.BET/CS Season 8, gdzie swoje mecze rozegrają dwie rodzime ekipy – Wisła All in! Games Kraków oraz x-kom AGO. Jako pierwsza swojej szansy poszuka Biała Gwiazda, która wygrała dwa z trzech odbywających się w […]

W niedzielę wyjątkowo nie będziemy przyglądać się wydarzeniom w ligach ESEA, bo dziś prym wieść będą inne rozgrywki. Mowa tutaj o LOOT.BET/CS Season 8, gdzie swoje mecze rozegrają dwie rodzime ekipy – Wisła All in! Games Kraków oraz x-kom AGO.

Jako pierwsza swojej szansy poszuka Biała Gwiazda, która wygrała dwa z trzech odbywających się w minionych dniach spotkań. Wyższość Grzegorza „jedqra” Jędrasa i spółki musiały uznać już Apeks oraz HAVU Gaming, niemniej ten triumfalny marsz przerwała w poniedziałek Nemiga Gaming. Ale nic straconego, przed Wisłą nadal dwie okazje do awansu do play-offów, z czego pierwsza będzie mieć miejsce dziś. Wtedy to polska piątka podejmie międzynarodowych skład c0ntact Gaming, który niedawno zasilili Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi oraz Rigon „⁠rigoN⁠” Gashi. Ten mimo ostatnich zawirowań radził sobie dotychczas tak samo dobrze, jak nasi rodacy, ale nie oznacza to, że będzie on w niedzielę faworytem – tego bowiem trudno będzie wskazać.

CZYTAJ TEŻ:
CLEANTmix potwierdził transfer Prisma

Cztery godzin później na serwerze zamelduje się też x-kom AGO. Popularne Jastrzębie już na starcie LOOT.BET/CS skomplikowały swoją sytuację przegrywając z Izako Boars oraz Teamem Secret i tym samym wyczerpując cały bufor bezpieczeństwa. Jeżeli podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa nie chcą odpaść, nie mogą już pozwolić sobie na żadną wpadkę. Kilka dni temu udało się jej uniknąć, aczkolwiek wygrana z FATE Esport została osiągnięta walkowerem, bo rywale w ogóle nie pojawili się na serwerze. Dziś tak łatwo już nie będzie, bo Finowie z HAVU Gaming także nie chcieliby już teraz żegnać się z zawodami i mają spore szanse, by faktycznie uratować własną skórę.

Lista najciekawszych niedzielnych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

25 października
11:50 Wisła All in! vs c0ntact Gaming BO3 transmisja
15:30 x-kom AGO vs HAVU Gaming BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 wyrzuciło trzech graczy CS:GO za złamanie przepisów epidemiologicznych

Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w trudnych czasach. Czasach, gdy nasze funkcjonowanie wywrócone zostało do góry nogami i gdy stare przyzwyczajenia tr...