STS
fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

AVEZ, PGE Turów i walka o utrzymanie. Ósma kolejka ESL MP na finiszu

Trwająca kolejka ESL Mistrzostw Polski (notabene już ósma) wyjątkowo zwieńczona zostanie nie we wtorek, a w środę. To właśnie dziś odbędzie się pojedynek AVEZ Esport i PGE Turowa Zgorzelec, dwóch ekip zamieszanych w walkę o utrzymanie w rozgrywkach.

Zdecydowanie bliżej osiągnięcia swojego celu są popularne Ośmiornice, które potrzebują zaledwie dwóch punktów, by mieć pewność, że poniżej ósmego miejsca już nie spadną. Mimo wszystko to dopiero początek walki do ostatnich sił, bo przed podopiecznymi Jędrzeja „bogdana” Rokity w sumie jeszcze trzy dwumecze, co oznacza, że przy odrobinie szczęścia mogą oni finiszować nawet w top 4. Do tego jednak długa droga, najpierw skupmy się więc na dzisiejszym przeciwniku.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Tym będzie wspomniany już PGE Turów, który na zwycięstwo w ESL MP czeka od miesiąca. Po raz ostatni beniaminek triumfował 29 września, gdy dwukrotnie udało mu się ograć PLMIX. Potem wspierana przez koszykarski klub drużyna musiała mierzyć się z ligowymi potentatami w postaci Wisły All in! Games Kraków, Illuminar Gaming oraz x-komu AGO i z każdego z tych starć wychodziła na tarczy. A przecież Karol „Enzo” Lasota i spółka obecnie mają zaledwie jedno oczko przewagi nad strefą spadkową.

Środowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski w CS:GO prezentuje się następująco:

28 października
18:30 AVEZ Esport vs PGE Turów Zgorzelec BO1
19:30 PGE Turów Zgorzelec vs AVEZ Esport BO1

Oba mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cztery punkty dla AVEZ. Ośmiornice z remisem i wygraną z Actiną PACT w ESL MP

Po dzisiejszych zwycięstwach Illuminar Gaming i x-kom AGO wcześniejszy wicelider tabeli ESL Mistrzostw Polski, Actina PACT, spadł aż na czwartą lokatę...