Po ostatnich rozczarowujących tygodniach włodarze Pompa Teamu zapowiadali, że podległą ich sekcję Counter-Strike'a czeka kolejna rewolucja. I ta dziś doszła do skutku, bowiem pod skrzydła organizacji trafili gracze związani dotychczas z Teamem Gaminate.

Byli reprezentanci Gaminate mają za sobą całkiem udaną kampanię w ESL Mistrzostwach Polski, w której trakcie zapewnili sobie bezpieczne utrzymanie, a nawet zagrali w play-offach, odpadając po zaciętym boju z Izako Boars. Nikt wówczas nie spodziewał się, że tak szybko przyjdzie im zmienić pracodawcę, wtedy jednak z ofertą przyszła Pompa. Jej dotychczasowi podopieczni trwającego sezonu ESL MP zdecydowanie nie zaliczą do udanych – 4 zwycięstwa, aż 14 porażek i ostatnie miejsce w tabeli. Co ciekawe, piątka, która osiągnęła ten mało chlubny rezultat pozostała związana z Pompą nadal obowiązującymi kontraktami.

CZYTAJ TEŻ:
AVEZ zaprezentowało następcę byaliego

Niemniej miano głównego składu CS:GO przejmują dotychczasowi gracze Gaminate, wśród których warto wyszczególnić Konrada "koyota" Hadałę oraz Mikołaja "Mikiego" Szemraja, dla których jest to powrót w szeregi Pompa Teamu. Jednocześnie pozostający ostatnio bez stałego zatrudnienia koyot został następcą oddanego do AVEZ Esport Kacpra "Ricziego Maszynki" Benca. W tym miejscu warto wspomnieć, że pod kuratelą PT jest pełniący poniekąd rolę akademii skład znany jako Gamelaxy. Oznacza to, że obecnie organizacja Szymona "IsAmU" Kasprzyka posiada umowy z aż piętnastoma różnymi zawodnikami.

Nowy skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Denis "Grashog" Hristov
  • Bartek "bnox" Niebisz
  • Sebastian "fr3nd' Kuśmierz
  • Mikołaj "Miki" Szemraj
  • Konrad "koyot" Hadała

Jednocześnie Pompa ogłosiła, że w bliżej nieokreślonej przyszłości powstać ma tzw. Centrum Esportowo-Gamingowe by Pompa Team. Inwestycja ma mieć miejsce na działce o powierzchni 3200 metrów kwadratowych, na ten moment szczegóły nie są jednak znane.