STS
Illuminar Gaming
fot. DreamHack/João Ferreira

Ekipa STOMPA i oskarisha podąża śladami PACTU

Dwa dni temu Actina PACT awansował do właściwej części betway Nine to Five 6 dzięki zwycięstwu w grupie A. Dziś tą samą drogą spróbuje podążyć także Farming Simulator, czyli zespół znanych z Illuminar Gaming Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, Daniela „STOMPA” Płomińskiego i Michała „mono” Gabszewicza. Drużyna o dźwięcznej nazwie Farming Simulator swoją przygodę z turniejem NtF […]

Dwa dni temu Actina PACT awansował do właściwej części betway Nine to Five 6 dzięki zwycięstwu w grupie A. Dziś tą samą drogą spróbuje podążyć także Farming Simulator, czyli zespół znanych z Illuminar Gaming Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, Daniela „STOMPA” Płomińskiego i Michała „mono” Gabszewicza.

Drużyna o dźwięcznej nazwie Farming Simulator swoją przygodę z turniejem NtF Dawn rozpocznie od pojedynku z Finami z SJ Gaming. Ci w ostatnich tygodniach zdecydowanie nie zachwycają i zdążyli już uznać wyższość m.in. Izako Boars oraz wspomnianego PACTU. A to dobra informacja dla FarmSim, który w przypadku zwycięstwa przybliży się do upragnionej promocji i w decydującym o niej pojedynku zmierzy się z Duńczykami z Copenhagen Flames lub też Niemcami z No Limit Gaming. Awans wydaje się więc bardzo realną opcją. Warto w tym miejscu wspomnieć, że trio z ex-iHG podczas zmagań wspierać będą Piotr „morelz” Taterka i Olaf „Olfii” Tyszkiewicz.

CZYTAJ TEŻ:
Envy przegrywa na inaugurację drugiego sezonu Flashpointa

Dziś w akcji zobaczymy również x-kom AGO, przed którym drugi mecz w ramach OGA Counter PIT Season 6. Pierwszy zakończył się triumfem popularnych Jastrzębi Espadą, dzięki czemu te znalazły się krok bliżej finału drabinki wygranych. Już dziś mogą się do niego dostać, ale aby tak się stało, rodzimy skład musi poradzić sobie z Nexus Gaming. Co ciekawe, Rumuni miesiąc temu mieli już okazję mierzyć się z AGO podczas zamkniętych eliminacji do drugiego sezonu Flashpointa i wówczas to oni byli górą, Podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa mają więc ze swoimi najbliższymi rywalami pewne rachunki do wyrównania.

Lista najciekawszych środowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

11 listopada
09:00 Farming Simulator vs SJ Gaming BO3 transmisja
12:00 mecz wygranych/przegranych grupy C (FarmSim) BO3  
15:00 decydujący mecz grupy C (FarmSim) BO3  
18:00 x-kom AGO vs Nexus Gaming BO3 transmisja
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przedsezon czas zacząć! Ogromne zmiany w przedmiotach stają się faktem

Ostatni patch w dziesiątym sezonie League of Legends staje się faktem! Aktualizacja 10.23 wprowadza nas w okres przedsezonowy, a wraz z nią na Summone...