STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Rachunki do wyrównania – Fnatic i MAD Lions otworzą kolejny dzień Flashpointa

Dziś w drugim sezonie Flashpointa nie zobaczymy w akcji Michała „MICHA” Müllera. Ba, Polaka być może w ogóle nie zobaczymy już podczas rozgrywek o milion dolarów. Biorąc jednak pod uwagę formę Teamu Envy, nie trudno odnieść wrażenia, że w sumie to lepiej bez stresu przyglądać się poczynaniom pozostałym formacjom. I do tego właśnie dziś zachęcamy, bo przed nami dwa pojedynki w grupie A – najpierw na serwerze zameldują się zawodnicy Fnatic oraz MAD Lions w meczu wygranych, a później w dolnej drabinki o przetrwanie zawalczą przedstawiciele c0ntact Gaming oraz Dignitas.


Aktualne informacje o Flashpoint Season 2 znajdziesz w naszej relacji:


Szwedzko-duńskie starcie będzie okazją dla obu ekip na wyrównanie rachunków po Intel Exteme Masters Beijing-Haidian. To właśnie w trakcie tego turnieju popularne Lwy niespodziewanie pokonały swoich skandynawskich rywali. Porażka Ludviga „Brollana” Brolina i kompanów była nie tylko nieoczekiwana, ale przede wszystkim bardzo brzemienna w skutkach. 13. drużyna światowego rankingu musiała wszak pożegnać się z turniejem, zajmując ostatnie miejsce w grupie. Teraz obie drużyny są w o tyle lepszym położeniu, że ciągle mają jeszcze bufor bezpieczeństwa, jednak z pewnością każda z nich chciałaby załatwić sprawę jeszcze dziś i zameldować się już w play-offach ligi. Daleko od takiego osiągnięcia są na razie pozostałe dwie piątki należące do grupy A. W dolnej drabince większe szanse na wygraną należy chyba przyznać graczom c0ntact. Nie dlatego, że ci dysponują jakąś niesamowitą formą, ale przede wszystkim z tego powodu, że to rywale z Dignitas są w kiepskiej kondycji.  Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki Patrik „f0rest” Lindberg i spółka przegrali ostatnich sześć gier.

Lista piątkowych spotkań prezentuje się następująco:

14 listopada

Finał drabinki wygranych grupy A

14:00 Fnatic vs MAD Lions BO3

1. runda drabinki przegranych grupy A

17:00 c0ntact Gaming vs Dignitas BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można na kanale GametoonPolska na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 2 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Stare Cloud9 walczy dalej i ściąga na pokład nowego gracza

Gdy na początku września Cloud9 ogłosiło, że całkowicie przebuduje swoją dywizję CS:GO, członkowie dotychczasowego składu Chmurek deklarowali chęć kon...