fot. StarLadder

Brazylijska scena ich (z)nienawidzi. dead i TACO zaklepali kolejną perłę do swojego projektu?

Siła perswazji Ricardo „deada” Sinigaglii i Epitácio „TACO” de Melo jest imponująca. Były trener/menadżer i zawodnik MIBR rzekomo zrekrutowali już do swojego zespołu João „felpsa” Vasconcellosa, Eduardo „dumau” Wolkmera i Bruno „latto” Rebelatto, a według najnowszych doniesień portalu DRAFT5 skusili też Bruno „b4rtiNa” Câmarę.

7 listopada nasza redakcja jako pierwsza poinformowała o tym, że dead i TACO ponownie połączą siły w jednym projekcie, a bardzo prawdopodobne, że znajdzie się w nim też felps. Po publikacji artykułu m.in. ceniony amerykański dziennikarz Jarek „DeKay” Lewis potwierdził nasze informacje, jak również rozszerzył je o obecność w drużynie dumau oraz latto. Po dniach względnej ciszy medialnej w stosunku do powstającej ekipy DRAFT5 podaje, że priorytetem w kontekście uzupełnienia jej składu ma być b4rtiN. 18-latek od marca 2019 roku związany jest z Teamem One, z którym ostatnio wywalczył awans do ESL Pro League. Złoci Chłopcy od dobrych kilku tygodni rozpychają się w czołowej trzydziestce rankingu HLTV, ale najwyraźniej nastolatek jest gotowy rzucić ten dobrze prosperujący projekt na rzecz współpracy z doświadczonymi osobistościami.

O Wolkmerze, Rebelatto i Câmarze mówi się w kategoriach najbardziej przyszłościowych graczy na brazylijskiej scenie. Jeśli cała trójka zostanie zabrana na pokład przez Sinigaglię i de Melo, to raz, że nowa drużyna będzie prawdopodobnie najbardziej utalentowaną w Kraju Kawy, a dwa, że konkurenci na krajowej scenie będą mieli być o co zazdrośni. Weźmy dla przykładu taki MIBR, który będzie potrzebował graczy do składu na przyszły rok, ale ze swojej listy życzeń będzie musiał wyrzucić dumau, latto i b4rtiNa, nie wspominając już nawet o felpsie. A nie jest przecież tajemnicą, że MIBR bardzo chciał mieć dumau u siebie. O pozostałych zawodnikach nie słyszeliśmy, choć intuicja podpowiada nam, że również byli przynajmniej analizowani pod kątem transferu.

Skład nowej brazylijskiej drużyny CS:GO może wyglądać następująco:

  • Bruno „b4rtiN” Câmara
  • Eduardo „dumau” Wolkmer
  • João „felps” Vasconcellos
  • Bruno „latto” Rebelatto
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • Ricardo „dead” Sinigaglia – menadżer
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT za burtą. Wisła All in! w finale ESL MP!

Znamy drugiego finalistę ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Wisła All in! Games Kraków pewnie rozprawiła się z reprezentantami Actiny PACT i to właśni...