fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

PACT za burtą. Wisła All in! w finale ESL MP!

Znamy drugiego finalistę ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Wisła All in! Games Kraków pewnie rozprawiła się z reprezentantami Actiny PACT i to właśnie ona zagra jutro w finale z Illuminar Gaming.

Wisła All in! 2:0 Actina PACT
Inferno 16:10 Train 16:11  Nuke 

Otwierająca pistoletówka trafiła na konto Wisły All in!, a później podopieczni krakowskiego klubu zdobywali kolejne rundy. Patryk „ponczek” Wites i jego kompani świetnie się bronili, a graczom PACT co rundę pozostawało szukanie słabych punktów oponenta. O te było jednak niezwykle trudno, przez co na półmetku Wiślacy wygrywali aż 12:3. Zespół Kacpra „darko” Ściery po zmianie stron radził sobie lepiej, ale nie wystarczyło to, by w pełni skutecznie postawić się oponentowi. PACT dobił do dziesięciu oczek, ale w tym czasie Wisła dokończyła dzieła zniszczenia, zdobywając przewagę w punktach mapowych.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2020 znajdziesz w naszej relacji:


Następnie przenieśliśmy się na Traina, czyli arenę wybraną przez Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i spółkę. Zaczęło się lepiej dla Actiny PACT, ale nie trzeba było długo czekać, by sytuacja się wyrównała. Bardzo szybko przyszła też kolejna zmiana obrazu tego pojedynku. Inicjatywę przejęli podopieczni Wisły All in! Games Kraków, co ostatecznie dało 5-punktowe prowadzenie Białej Gwiazdy podczas zmiany stron. W CT piątka Grzegorza „jedqra” Jędrasa popełniła co prawda kilka błędów, ale nie wystarczyło to reprezentantom PACT do wyrównania wyniku. Wiślacy dzielnie parli do przodu i ostatecznie wygrali drugą mapę 16:11.

Finał ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 rozpocznie się w niedzielę o 16:00. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drugi Polak na First Strike! zeek dołącza do paTiTka na liście uczestników

To już pewne – podczas europejskiego First Strike w VALORANTA zobaczymy w akcji nie jednego, a aż dwóch naszych rodaków! Do Patryka "paTiTka" Fabrowsk...