fot. fb.com/MikiZAfrykii

PGE Turów czy Pompa? Dziś poznamy mistrza grupy profesjonalnej PLE

Co prawda ESL Mistrzostwa Polski dobiegły końca już tydzień temu, ale nie znaczy to, że na krajowym podwórku nic się nie dzieje. Trwa przecież Polska Liga Esportowa – dziś na przykład poznamy nowych mistrzów grupy profesjonalnej i cóż, obsada meczu finałowego bynajmniej nie dziwi.

PGE Turów Zgorzelec vs Pompa Team
20:00 (BO3)

Po jednej stronie barykady staną reprezentanci PGE Turowa Zgorzelec, którzy w trakcie kończącego się powoli sezonu nie przegrali jeszcze ani jednego meczu! Ba, podopieczni klubu koszykarskiego z Dolnego Śląska jak dotychczas stracili zaledwie dwie mapy i tej podczas wczorajszego półfinału nie dali rady im urwać nawet piratesports. Wygląda więc na to Karol „Enzo” Lasota i jego koledzy pewnie zmierzają po mistrzowski tytuł, który równoznaczny będzie ze zgarnięciem czeku o wartości 5 tysięcy złotych.

Jako ostatni opór formacji ze Zgorzelca spróbuje postawić Pompa Team. Trzeba jednak zaznaczyć, że podopieczni organizacji Szymona „IsAmu” Kasprzyka nie mają za sobą aż tak udanej kampanii, bo jeszcze w fazie zasadniczej trzykrotnie opuszczali serwer pokonani, wczoraj zaś musieli się nieco namęczyć z M1 Gaming. Tak czy inaczej, niezależnie od wyniku niedzielnego finału zarówno Pompa, jak i PGE Turów na pewno wystąpią w nadchodzących barażach o awans do grupy mistrzowskiej PLE, gdzie powalczą z Gamelaxy i Liquid Biceps.

Mecz pomiędzy PGE Turowem Zgorzelec a Pompa Teamem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Av3k wciąż z szansami na top 4. Dziś ostatnia kolejka Quake Pro League Stage 1

Cztery zwycięstwa, cztery porażki – tak na ten moment prezentuje się bilans Macieja "Avka" Krzykowskiego w pierwszym etapie Quake Pro League. Polak je...