STS
fot. twitter.com/mimimimichaela

XSET najlepszym kobiecym składem CS:GO w Europie

Zmagania w ramach europejskiej odsłony DreamHack Showdown Winter 2020 to już przeszłość. Ostatecznie po triumf w zakończonej dziś imprezie sięgnęło broniące tytułu XSET, które w wielkim finale pokonało 2:1 Klaudię „klaudię” Beczkiewicz i jej Galaxy Racer Female. Co ciekawe, międzynarodowy skład XSET w trakcie sześciu dni rywalizacji nie doznał ani jednej porażki! Michaela „mimi” Lintrup […]

Zmagania w ramach europejskiej odsłony DreamHack Showdown Winter 2020 to już przeszłość. Ostatecznie po triumf w zakończonej dziś imprezie sięgnęło broniące tytułu XSET, które w wielkim finale pokonało 2:1 Klaudię „klaudię” Beczkiewicz i jej Galaxy Racer Female.

Co ciekawe, międzynarodowy skład XSET w trakcie sześciu dni rywalizacji nie doznał ani jednej porażki! Michaela „mimi” Lintrup i jej koleżanki już w pierwszej rundzie turnieju gładko rozprawiły się z Polakami z Arcane Wave i tym samym awansowały do finału górnej drabinki. Tam po raz pierwszy przyszło im zmierzyć się z Galaxy Racer – a jako że mieliśmy w tym wypadku do czynienia z dwiema najlepszymi kobiecymi ekipami w Europie, to nie dziwi fakt, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż trzy mapy. Mapy, po których górą był zespół mimi.

Ten mógł więc spokojnie przyglądać się zmaganiom w drabince dolnej, gdzie klaudia i spółka podejmowały NOFEAR5, gromiąc swoje rywalki 2:0. Tym samym w decydującym meczu DreamHack Showdown XSET i Galaxy Racer trafiły na siebie ponownie. I ponownie też o wszystkim przesądził pełny mecz w formacie best of three, niemniej poszczególne mapy miały już dość jednostronny przebieg. Szczególnie zakończone wynikiem 16:7 Vertigo, które przechyliło szalę zwycięstwa na korzyść obrończyń tytułu.

Końcowa klasyfikacja europejskiego DreamHack Showdown Winter 2020 prezentuje się następująco:

1. XSET 12 000 $
2. Galaxy Racer Female 7 000 $
3. NOFEAR5 4 000 $
4. Project C 3 000 $
5-6. Arcane Wave, pride 2 000 $

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FalleN pójdzie śladami rodaków? Brazylijczyk łączony z amerykańskim gigantem!

W przeszłości pod banderą Teamu Liquid o jak najlepsze rezultaty starało się łącznie czterech brazylijskich graczy lub trenerów CS:GO, w tym choćby Ep...