fot. fb.com/G5.pasha

Pompa już w dywizji mistrzowskiej PLE, Liquid Biceps i PGE Turów wciąż walczą

Wczoraj poznaliśmy pierwszy zespół, który na drodze baraży zapewnił sobie miejsce w kolejnym sezonie mistrzowskiej dywizji Polskiej Ligi Esportowej. Okazał się nim Pompa Team, który wygrał drugi mecz z rzędu, ponownie dokonując tego wynikiem 2:0.

Tym razem wyższość Mikołaja „Mikiego” Szemraja i jego kolegów musiał uznać PGE Turów Zgorzelec, nie obeszło się jednak bez emocji. Szczególnie dużo przyniosła ich pierwsza mapa, Overpass, która zakończyła się dopiero po dogrywce. Jeszcze więcej działo się w rozegranym wcześniej spotkaniu dolnej drabinki, gdzie naprzeciwko siebie stanęły Liquid Biceps oraz Gamelaxy. Także w tym wypadku wszystko zakończyło się rezultatem 2:0, ale wcześniej byliśmy świadkami naprawdę zaciętych starć. Dość powiedzieć, że oba zespoły wzięły w sumie udział w 89 rundach, z czego 29 miało miejsce już poza regulaminowym czasem gry. Niemniej koniec końców to Gamelaxy musiało pogodzić się z bolesnym spadkiem.

Komplet wtorkowych wyników prezentuje się następująco:

22 grudnia
18:00 Liquid Biceps 2:0 Gamelaxy Train 19:16
Mirage 28:26
21:00 Pompa Team 2:0 PGE Turów Zgorzelec Overpass 22:18
Nuke 16:11

Przed nami ostatni już dziś turnieju barażowego, podczas którego czeka nas tylko jeden mecz. W tym zmierzą się ze sobą walczące o utrzymanie Liquid Biceps oraz wicemistrz dywizji profesjonalnej, PGE Turów Zgorzelec. Biorąc jednak pod uwagę dość przeciętną postawę ekipy Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego to podopieczni koszykarskiego klubu z Dolnego Śląska wydają się być faworytami.

Lista najciekawszych środowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

23 grudnia
18:00 PGE Turów Zgorzelec vs Liquid Biceps BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mordka się cieszy tak, że ja pierniczę. Doceniajmy dobre chwile

Kończący się rok nie był rokiem udanym – to dość oczywiste sformułowanie przewija się i będzie się przewijać w podsumowaniach ostatnich 365 dni. Czy s...