fot. ESL

Szufla dotyka także Izako Boars. avis poza zespołem

Początek 2021 to okres kolejnej szufli transferowej na polskiej scenie CS:GO. Drużyny ze wszystkich sił starają się zebrać w swoich szeregach najlepszych dostępnych graczy, by kolejny sezon to właśnie dla nich okazał się pasmem sukcesów. Zmiany kadrowe dotknęły między innymi Izako Boars, które postanowiło podziękować za współpracę Piotrowi „avisowi” Świerzynie.

Parę dni temu zostałem poinformowany, że drużyna potrzebuje nowego snajpera i to ja jestem osobą, w której miejsce on wejdzie. Chciałbym podziękować Hyperowi, TOAO i EXUSOWI za danie mi szansy, żeby zagrać w moim pierwszym profesjonalnym teamie. Naprawdę pomogliście mi się rozwinąć jako zawodnikowi, szczególnie jako zawodnikowi drużynowemu. Zyskałem baaaaardzo dużo doświadczenia, którego potrzebowałem, żeby być lepszym, za co szczerze dziękuję. Również wielkie dzięki dla siuhego i szejna za prawie rok wspólnego grania, mieliśmy swoje wzloty i upadki ale mimo wszystko super mi się z wami grało – stwierdził w swoim oświadczeniu zawodnik.

Świerzyna w organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego spędził niemalże rok, choć kilka tygodni z tego okresu był częścią drużyny jedynie jako testowany zawodnik. To właśnie avis wraz z Kamilem „siuhym” Szkaradkiem i Hubertem „Szejnem” Światłym wpasował się w Izako Boars najlepiej ze wszystkich sprawdzanych graczy. 20 marca cała trójka została oficjalnie zaprezentowana w roli pełnoprawnych członków formacji i wspólnie z bardziej doświadczonymi kolegami rozpoczęła starania o jak najwyższe lokaty. Spektakularne osiągnięcia jednak nie przyszły, choć Dziki od czasu do czasu miewały przebłyski świetnej formy. Niemniej kropki nad i brakowało prawie zawsze, bo w 2020 IB zdołało wygrać jedynie jesienną odsłonę Esport Tour Pro, a także słabiutko obsadzone zmagania w ramach Polish Esport Cup. Dotychczas można było się tylko zastanawiać, czy dla drużyny złożonej z trzech postaci uczących się dopiero gry zespołowej na wysokim poziomie są to akceptowalne rezultaty, teraz odpowiedź chyba już znamy.

W tej sytuacji skład CS:GO Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Hubert „Szejn” Światły
  • Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W 2020 roku mieli błyszczeć. Ale czy błyszczeli?

Każdy z graczy marzy o tym, by znaleźć się na przygotowanej rokrocznie przez HLTV liście najlepszych zawodników CS:GO świata, ale tylko dwudziestu str...