Kolejna godzina przynosi kolejne ogłoszenie w ramach tzw. polskiej szufli. Tym razem padło na Wisłę All in! Games Kraków, chociaż pierwotnie wydawało się, że akurat ona nie będzie brać udziału w transferowej karuzeli. Teraz wygląda jednak na to, że będzie inaczej.

Ogłoszono bowiem, że na ławce rezerwowych wylądował Wiktor "mynio" Kruk. 25-latek otrzymał jednocześnie zgodę na rozpoczęcie testów w innym, nieujawnionym zespole. Owe testy mają potrwać do przyszłego tygodnia, a konkretnie do 14 stycznia. Niewykluczone, że w tym czasie Kruk walczyć będzie o angaż w Illuminar Gaming – a tak przynajmniej twierdzi Polish Leaks, według którego ma on szansę dołączyć do ekipy Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego, Kacpra "Kylara" Walukiewicza i Kamila "KEia" Pietkuna. Niemniej nadal są to informacje nieoficjalne, które nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron.

mynio w przeszłości reprezentował barwy m.in. ESC Gaming, Venatores, Pompa Teamu oraz x-kom teamu. Zawodnikiem Wisły All in! jest on od października 2019 roku, gdy to Biała Gwiazda przejęła skład znany wcześniej jako adwokacik. Od tego czasu 25-letni strzelec i jego koledzy sięgnęli po triumf w Nine to Five 5 oraz zostali wicemistrzami Polski, a także awansowali do ESEA Mountain Dew League. Na ten moment nie jest do końca jasne, kto w szeregach krakowskiej drużyny przejmie zwolniony przez niego fotel.

W tej sytuacji skład Wisły All in! Games Kraków prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Olek „hades” Miskiewicz
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener
  • Wiktor „mynio” Kruk – rezerwowy