fot. StarLadder

HEN1 poza składem FURII. Bracia Teles ponownie łączą siły

O potencjalnych zmianach w szeregach FURII Esports plotkowano jeszcze pod koniec ubiegłego roku, niemniej dopiero dziś zostały one oficjalnie potwierdzone. To właśnie dziś bowiem na ławce rezerwowych brazylijskiej organizacji wylądował Henrique „⁠HEN1⁠” Teles, który prawdopodobnie ponownie połączy siły ze swoim bratem bliźniakiem, Lucasem „LUCASEM1” Telesem.

W trakcie 2020 roku HEN1 wielokrotnie i jasno określał, że pragnie on występować u boku Lucasa – przyznał André Akkari, jeden z inwestorów organizacji. – Nie czuliśmy się tym dotknięci, ale nie było możliwości wprowadzenia Lucasa do tej drużyny. W FURII nie było miejsca, bo nasz zespół składa się z solidnego rdzenia, co nas cieszy. Z drugiej strony sam Lucas nie znalazł jeszcze pewnego składu. W związku z tym spełnienie marzenia Henrique było po prostu niemożliwe. Wszystko zmieniło się jednak w ostatnich miesiącach i wiele wskazuje, że udało im się wspólnie coś zbudować. Sam Henrique był bardzo podekscytowany tą możliwością, zaś Lucas kilkukrotnie rozmawiał ze mną o tym podczas Sylwestra – dodał.

CZYTAJ TEŻ:
Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 16. HEN1

W tej sytuacji FURIA nie zamierzała stać HEN1EMU na drodze i pozwoliła mu samodzielnie rozważyć kwestię własnej przyszłości. Stało się tak mimo faktu, że oferta za 25-latka miała wynieść zaledwie dziesięć procent klauzuli, która zapisana jest w jego kontrakcie. A kto ową ofertę złoży? To nie jest do końca jasne, aczkolwiek wiele wskazuje, że we wszystko ma być zaangażowany nowy projekt Raphaela „⁠cogu⁠” Camargota, którego częścią miałaby być piątka graczy reprezentujących pod koniec minionego roku barwy MIBR. A kto tymczasem zastąpi doświadczonego snajpera w dotychczasowym zespole? Niewykluczone, że będzie to anonsowany już od jakiegoś czasu Paytyn „junior” Johnson z Triumph.

W tej sytuacji skład FURII Esports prezentuje się następująco:

  • Yuri „yuurih” Santos
  • Andrei „arT” Piovezan
  • Vinicius „VINI” Figueiredo
  • Kaike „KSCERATO” Cerato
  • Nicholas „guerri” Nogueira – trener
  • Henrique „HEN1” Teles – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Riot przypadkiem ujawnił szczegóły co do reworku Dr.Mundo

Czy tego chcemy, czy nie, przecieki to nieodłączna część esportu i gamingu. W poprzednich miesiącach wiele z nich pojawiało się na temat profesjonalny...