STS
fot. Polska Liga Esportowa

Izako Boars przedłużyło kontrakty z członkami dywizji CS:GO

Ostatnie dni upłynęły w Izako Boars pod znakiem pożegnań. Czas jednak na lepsze informacje – organizacja założona przez Piotra „izaka” Skowyrskiego ogłosiła dziś bowiem, że przedłużyła kontrakty ze wszystkimi podległymi jej członkami sekcji CS:GO.

Oznacza to, że za wyniki popularnych Dzików nadal odpowiadać będzie Bartosz „Hyper” Wolny, który trenerem IB jest od października 2018 roku. W tym czasie jego podopieczni sięgali m.in. po wicemistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej, a także docierali do najlepszej czwórki ESL Mistrzostw Polski i awansowali do ESEA Mountain Dew League. Ponadto barw formacji nadal bronić będą Mateusz „TOAO” Zawistowski, Hubert „Szejn” Światły, Kamil „siuhy” Szkaradek. Ten pierwszy związany z nią jest od października 2019 roku, pozostała dwójka dołączyła do niej natomiast w marcu roku ubiegłego. Nie ogłoszono jednak, jak długo obowiązywać będą nowe umowy.

Pomimo tak zwanej szufli, która ekscytuje się cała scena, a niektórzy wręcz piszą wiersze na jej temat, postanowiliśmy skupić się na utrzymaniu core drużyny – przyznał w rozmowie z naszym serwisem menadżer Izako Boars, Paweł Potoczny. – Dlatego też ogromnie cieszy mnie to, iż cała czwórka zaufała naszym planom na rozwój oraz jestem pewien, że wspólnie z dwójką nowych graczy zaczną osiągać znacznie lepsze wyniki niż w zeszłym roku. Ten rok będzie z pewnością fascynujący dla nas wszystkich! Nam pozostaje udowodnić klasę na serwerze, jako drużyna, która będzie walczyć o awans esportowy na scenie międzynarodowej – dodał.

Przypomnijmy, że Izako Boars znajduje się obecnie w trakcie przebudowy składu. Z tego też powodu w minionych dniach zespół opuścili Piotr „avis” Świerzyna oraz Konrad „EXUS” Jeńczeń, których następcy nie są na ten moment znani. Niewykluczone jednak, że będą to Michał „mono” Gabszewicz i Danielem „STOMPEM” Płomińskim, którzy jeszcze do niedawna współtworzyli międzynarodową ekipę Valhalla. Według redakcji Weszło Esport to właśnie ten duet w najbliższym czasie przejmie zwolnione przez EXUSA i avisa fotele.

Skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Hubert „Szejn” Światły
  • Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
av3k

Wraca Quake Pro League, przed Avkiem pierwszy mecz w Stage 2

Od zakończenia finałów pierwszego etapu Quake Pro League Season 2 minął prawie miesiąc. Nadeszła więc pora na etap drugi – ten rozpocznie się właśnie...