fot. ESL/Adela Sznajder

PGE Turów przedstawia nowy skład CS:GO, a w nim m.in. repo

Włodarze PGE Turowa Zgorzelec nie kazali długo czekać na swoje kolejne ruchy na scenie esportowej. Od momentu, gdy zakończyli współpracę ze swoim poprzednim składem CS:GO, minął tylko nieco ponad tydzień, a tymczasem już dziś zaprezentowali oni nową drużynę.

Jej liderem został Karol „repo” Cybulski, który powraca do gry po dłuższej przerwie spowodowanej m.in. problemami zdrowotnymi. 23-letni prowadzący po raz ostatni teamowo występował jeszcze pod koniec 2019 roku w barwach Together Esports, z którym rywalizował m.in. w Polskiej Lidze Esportowej. W przeszłości Cybulski uważany był jednak za spory talent, a w swoim CV ma grę dla tak znanych formacji, jak PRIDE, Pompa Team, Izako Boars, ESC Gaming oraz Team AGG. Z tą ostatnią ekipą w 2016 roku sięgnął nawet po wicemistrzostwo CS:GO Champions League Season 3, ogrywając po drodze m.in. ALTERNATE aTTaX oraz E-Frag.net Esports Club.

Poza repo wśród nowych podopiecznych koszykarskiego klubu z Dolnego Śląska znaleźli się m.in. Mariusz ”SKRZYNKA” Jarząb, Rafał „iso” Tync oraz Błażej „zaNNN” Bączkowski. Trio to w ostatnim sezonie grupy profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej reprezentowało Gamelaxy, czyli siostrzany skład Pompa Teamu. Nie poradzili oni sobie jednak najlepiej i z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie zajęli ostatnie miejsce, nie zdobywając tym samym bezpośredniego utrzymania. Ostatni fotel, przynajmniej na razie, zajął natomiast Wojciech „bensty” Duda. Niemniej on w przeciwieństwie do pozostałej czwórki nie otrzymał stałego angażu i na razie będzie tylko testowany.

Skład CS:GO PGE Turowa Zgorzelec prezentuje się następująco:

  • Mariusz ”SKRZYNKA” Jarząb
  • Rafał „iso” Tync
  • Błażej „zaNNN” Bączkowski
  • Karol „repo” Cybulski
  • Wojciech „bensty” Duda – testy
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza projekt SkillFactor – trener Saju zaprasza na zajęcia

Zapowiedziany w ubiegłym tygodniu projekt SkillFactor dziś oficjalnie się rozpoczyna. Przed nami pierwszy tydzień, w którego trakcie młodych adeptów s...