fot. devils.one/Wiki Wójcik

Za nami pierwsze przetarcie, czas na drugą serię meczów! Co czeka nas w środowy wieczór w Ultralidze?

Za nami pierwsza połowa inauguracyjnego tygodnia w piątym sezonie Alior Bank Ultraligi. Swoje pierwsze starcia zwyciężyły 7more7 Pompa Team, devils.one, Illuminar Gaming i AGO ROGUE. Czy równie dobrze poradzą sobie w drugim dniu rozgrywek? Sprawdźmy, jakie mecze czekają nas w środowy wieczór!

Illuminar Gaming vs K1CK Neosurf
17:30

Wszystko rozpocznie się od pojedynku między Illuminar Gaming a K1CK Neosurf, który zapowiada się fantastycznie. Obie drużyny jak na razie pokazały się z naprawdę dobrej strony, a wskazanie faworyta wcale nie jest takie łatwe. Z jednej strony stawianie na Illuminar na podstawie jednego sprawnie poprowadzonego meczu zakrawa na żart, z drugiej, K1CK roztrwoniło ogromną przewagę w starciu z AGO. A ponieważ nie powinniśmy wyciągać daleko idących wniosków na podstawie skromnych przesłanek, to chyba najlepiej podejść do tego spotkania bez konkretnych oczekiwań i po prostu delektować się grą na najwyższym poziomie.

CZYTAJ TEŻ:
Bez niespodzianek, ale na pewno nie bez emocji. Pierwszy dzień Ultraligi za nami
Komil & Friends vs Team ESCA Gaming
18:30

O ile w przypadku IHG i K1CK trudno o wytypowanie faworyta, o tyle tutaj sytuacja wydaje się być oczywista. Mimo porażki z Pompą Team ESCA Gaming jest murowanym faworytem, a Komil „Komil” Khamidov i spółka będą walczyć jedynie o to, by rzucić rywalom wyzwanie w pierwszych minutach gry. Będzie to o tyle trudne, że skład Kameleonów słynie właśnie z kontroli early game’ów. Czy zobaczymy zatem atak na rekord najszybszej gry w Ultralidze? Odpowiedź poznamy już o 18:30.

AGO ROGUE vs devils.one
19:30

Podobnie jak w meczu numer dwa, tak i tutaj wynik wydaje się być przesądzony. Obie drużyny mają może po jednym zwycięstwie na swoim koncie, ale jakość zdobytych punktów jest diametralnie różna. Pamiętajmy o tym, że devils.one mierzyło się z Komil & Friends, a AGO stoczyło zaciętą batalię z potężnym K1CK Neosurf. Ultraliga zna jednak przypadki, w których Dawid poskromił Goliata. Nie musimy szukać daleko – chyba wszyscy pamiętają występy Komputronik H34T z zeszłego sezonu. Wtedy w składzie Płomyków znajdował się aktualny strzelec Diabłów, Dominik „Zamulek” Biela, więc może i tym razem młodemu zawodnikowi uda się zaskoczyć wszystkich.

Gentleman’s Gaming vs 7more7 Pompa Team
20:30

Pierwszy tydzień Ultraligi domknie pojedynek Gentleman’s Gaming z 7more7 Pompa Teamem. Gentlemeni mimo porażki z Illuminar Gaming pozostawili po sobie niezłe wrażenie, a Pompa nie wydaje się być drużyną, której nie da się postraszyć. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca pokonali co prawda Team ESCA Gaming, ale początek tego meczu nie napawał optymizmem fanów drużyny Sergiusza „TheNitroZyniaka” Górskiego. Podobnie jak w pierwszej rundzie spotkań kluczowa będzie dyspozycja rezerwowych zawodników Pompy – Jakuba „Ariany” Śliwonika i Adriana „adriana” Jackowskiego. Trzeba jednak przyznać, że jak na razie formie tej dwójki nie można nic zarzucić.

Wszystkie mecze Mistrzostw Polski możecie oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji oraz na platformach Twitch i YouTube. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której link zamieszczamy poniżej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne rozstanie w Arcane Wave – JuLKaa opuszcza skład

Skład CS:GO reprezentujący Arcane Wave został uszczuplony o kolejne nazwisko. O swoim odejściu z ekipy poinformowała bowiem Julia „JuLKaa” Marek, któr...