fot. Bartek Wolinski/Red Bull Content Pool

Poniedziałek w rytmie Snow Sweet Snow. HONORIS i Izako Boars zaczynają drugą fazę

Pierwsza odsłona Snow Sweet Snow wchodzi w drugą regionalną fazę. Podczas tej zastosowany zostanie system szwajcarski, co oznacza, że każda z ekip będzie mieć od trzech do pięciu szans na to, by awansować do głównego etapu zmagań. Na owy awans liczą też dwa zespoły z Polski.

Wszystko zacznie się już o godzinie 9 rano, bo to właśnie wtedy na serwerze zameldują się gracze HONORIS. Skład Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego ostatnimi czasy prezentuje się nadspodziewanie dobrze – a to dotarł do półfinału Polskiej Ligi Esportowej, a to wyeliminował naszpikowane lokalnymi gwiazdami x-kom AGO już w fazie grupowej SSS. Generalnie jest nieźle, a przecież może być jeszcze lepiej. Warto bowiem zaznaczyć, że w pierwszej rundzie nadwiślańska piątka trafiła na S-Gaming.pro, formację z Europy Wschodniej, która bynajmniej nie wydaje się być poza jej zasięgiem. Zamiast tego zanosi się na wyrównany pojedynek, podczas którego możemy zobaczyć nawet trzy mapy – a przynajmniej tak było podczas poprzedniego bezpośredniego starcia obu ekip, które miało miejsce jeszcze w sierpniu ubiegłego roku.

CZYTAJ TEŻ:
DH Open bez Polaków. StylDunow po raz drugi przegrywa z HellRaisers

Niemniej to nie koniec polskich akcentów, bo te ponownie pojawią się sześć godzin później. Wtedy też do gry przystąpią reprezentanci Izako Boars, którzy przez rodzimą fazę grupową rozgrywek niespodziewanie przeszli bez porażki, a przecież dopiero co dokonali w swoim składzie dwóch zmian! Najwyraźniej jednak Daniel „STOMP” Płomiński i Michał „mono” Gabszewicz szybko zaadaptowali się do nowych warunków i dobrze się składa. Wszystko dlatego, że tym razem naprzeciwko popularnych Dzików stanie Trident Clan, czyli zespół samego Denisa „seizeda” Kostina! Co prawda Rosjanin od czasu odejścia z Natus Vincere wyraźnie spuścił z tonu, co widać też po poziomie, na jakim przyszło mu rywalizować, ale on i jego koledzy mimo to pozostają groźni, o czym IB przekonało się w listopadzie, przegrywając wówczas z seizedem i spółką 1:2 w Cyber.Bet Golden League 2020.

Lista najciekawszych poniedziałkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

25 stycznia
09:00 HONORIS vs S-Gaming.pro BO3 transmisja
15:00 Izako Boars vs Trident Clan BO3 transmisja
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Super tydzień i równie super wyniki G2 i Rogue. Pierwsza kolejka LEC za nami

Koniec, mili państwo. Dziś oglądaliśmy ostatnie mecze League of Legends European Championship w ramach inauguracyjnej kolejki rozgrywek. Z przebiegu p...