fot. Anonymo Esports/Maciej Kołek

Przed Anonymo pierwszy mecz w ESEA Premier. IB i HONORIS dziś z awansem w Snow Sweet Snow?

Środowy zestaw spotkań CS:GO jest bliźniaczo podobny do tego wtorkowego – najpierw dwie przystawki w postaci starć w Snow Sweet Snow, a na koniec danie dnia, czyli spotkanie w ESEA Premier. Dziś jednak główny posiłek zafunduje nam nie PACT, a debiutujące na drugim szczeblu rozgrywkowym Anonymo Esports.

Formacja, która powstała na zgliszczach starego Illuminar, ostatecznie przejęła należący do tej organizacji slot w rozgrywkach ESEA. W tym celu musiała jednak zaangażować we wszystko jednego z byłych graczy iHG, Mikołaja „mouza” Karolewskiego, który podczas środowej potyczki zastąpi jako stand-in Wiktora „mynio” Kruka. Co ciekawe, debiut w ESEA Premier zaliczy także najbliższy rywal Polaków, czyli tureckie Sangal Esports. I chociaż sama nazwa ekipy może niewiele mówić, to nie warto jej lekceważyć – w składzie znajdziemy bowiem trzech zawodników, którzy w przeszłości współtworzyli regularnie rywalizujące na najważniejszych imprezach Space Soldiers. Z tego też powodu warto mieć na Turków baczenie, ale nie można się ich bać. Zwłaszcza gdy ma się tak duże aspiracje, jak Anonymo.

CZYTAJ TEŻ:
dycha w ENCE? Strzał daleki od dziesiątki

Wcześniej trzeci dzień z rzędu będziemy oglądać w akcji HONORIS i Izako Boars. Oba rodzime zespoły są na najlepszej drodze, by gładko zapewnić sobie awans do trzeciej fazy Snow Sweet Snow, i mają ku temu aż trzy szanse. Pierwsza z nich właśnie dziś i najpierw spróbują z niej skorzystać Wiktor „TaZ” Wojtas, Filip „NEO” Kubski i spółka. Drużyna dwóch weteranów tym razem będzie musiała poradzić sobie z zajmującym 46. miejsce w światowym Lyngby Vikings, które wcześniej ograło m.in. GamerLegion, a które jako zmiennik wspiera znany ze Sprout i Heroic Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen. Trzy godziny później przyjdzie też pora na popularne Dziki. Ich rywalem będzie natomiast Winstrike Team, który podobnie jak IB przeszedł ostatnio pewne kadrowe korekty, co nie przeszkodziło mu w rozprawieniu się z akademią Ninjas in Pyjamas.

Lista najciekawszych środowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

27 stycznia
15:00 HONORIS vs Lyngby Vikings BO3 transmisja
18:00 Izako Boars vs Winstrike Team BO3 transmisja
20:00 Anonymo Esports vs Sangal Esports BO3 transmisja

Wszystko o ESEA Premier Season 36:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nienaruszalny Holender

Tak naprawdę niewielu jest zawodników, których tak silnie kojarzono by z jedną organizacją. Mamy kwartet Szwedów z Ninjas in Pyjamas, mamy potężnych D...