fot. Illuminar Gaming

Komil & Friends znowu na deskach. Illuminar deklasuje ultraligowych outsiderów

Wczoraj AGO ROGUE, dziś Illuminar Gaming. Kolejna drużyna przejechała się po Komil & Friends, tym razem w zaledwie 25 minut. Piąty sezon Alior Bank Ultraligi chłodno powitał Komila „Komila” Khamidova, który wraz ze swoimi przyjaciółmi już dawno uderzył o dno tabeli. W tym momencie chyba już każdy fan polskiego League of Legends od Pokerzystów wymaga jednego – wymiany głównego składu na roster akademii.

Komil & Friends 0:1 Illuminar Gaming
Rzems
Ornn
Melonik
Camille
KonDziSan
Kayn
papatabachi
Lillia
Komil
Ivern
Czajek
Yone
Gerro
Miss Fortune
Odi11
Jhin
PIRANHA
Seraphine
Czypsy
Galio

Niestandardowe spotkanie zwiastował już sam draft. Drużyna Komila „Komila” Khamidova zdecydowała się na wybranie Iverna na środkową aleję i Kayna do dżungli. Co ciekawe mecz nie zaczął się dla Pokerzystów najgorzej, bo Konrad „KonDziSan” Sopata zdołał przelać pierwszą krew już w czwartej minucie, po czym dołożył do tego dorobku kolejne trzy eliminacje w pierwszym kwadransie gry.

Illuminar na dobre przebudziło się w osiemnastej minucie. Wyłapanie Komila zapoczątkowało specyficzną walkę drużynową, w wyniku której IHG zdobyło cztery eliminacje oraz trzecie wzmocnienie smoka. Trzy minuty później sytuacja się powtórzyła, ale tym razem drużyna Mateusza „Czajka” Czajki dostała w swoje ręce Barona Nashora. To wystarczyło, by Illuminar zakończyło rozgrywkę.

Już za chwilę rusza drugie spotkanie w ramach Ultraligi, w którym Gentlemen’s Gaming zmierzy się z Team ESCA Gaming. Transmisję z tego meczu możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisach Twitch oraz YouTube, a także w telewizji. Po wszystkie szczegóły dotyczące mistrzostw Polski zajrzyjcie do naszej relacji tekstowej, do której odnośnik zamieszczamy poniżej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwukrotny mistrz świata w piłce ręcznej generalnym menadżerem Vitality

Dziś Team Vitality obwieścił, że kadrę zarządzającą francuskiej organizacji zasilił nabytek naprawdę sporego kalibru. Nowym pracownikiem popularnych P...