Obecnie na scenie VALORANTA próżno szukać w pełni polskiego składu, który znaczyłby cokolwiek w Europie. Mimo to kilku naszych rodaków zdążyło już zaznaczyć swoją obecność na Starym Kontynencie, a jednym z nich jest bez wątpienia Mikołaj "Mickebwoy" Chojnacki.

19-latek, który najlepiej czuje się jako Breach i Sage, pierwsze kroki w grze Riot Games stawiał pod banderą THOSE GUYS. Członkiem ekipy był co prawda tylko kilka tygodni, ale to wystarczyło, by wygrać Dell Cup by x-kom AGO i VALORANT Polish Invitational. Potem był jeszcze krótki epizod w avg25iq, aż w końcu jesienią Chojnacki zaczął występować wraz z międzynarodowym składem MJAOMODE. Ze swoimi ówczesnymi kolegami włączył się nawet do gry o awans na VALORANT First Strike, chociaż ostatecznie ich marzenia zakończyły się na fazie play-in pierwszych eliminacji, co i tak było wynikiem nadspodziewanie dobrym.

Potem MJAOMODE rozpadło się, ale Polak szybko znalazł dla siebie nowy dom. Tym okazał się zespół kryjący się pod nazwą honk. Za jego wyniki odpowiadać będą m.in. Salah "Salah" Barakat, były trener FaZe Clanu, a także Joseph "Strong" Edwards, który w przeszłości znajdował się w sztabie ekipy League of Legends w TSM-ie. Jeżeli zaś chodzi o sam skład, to poza Mickebwoyem współtworzyć go będą chociażby związany do niedawna z eXiLe eSports Aurimas "Dreamas" Zablockis, a także Nikita "trexx" Cherednichenko. Rosjanin co prawda nadal pozostaje związany kontraktem z Teamem Singularity, ale mimo to dostał zezwolenie na grę z nową drużyną.

Skład honk prezentuje się następująco:

  • Aurimas "Dreamas" Zablockis
  • Tomas "Destrian" Linikas
  • Shon "ShonP" Trikisha
  • Nikita "trexx" Cherednichenko
  • Mikołaj "Mickebwoy" Chojnacki
  • Salah "Salah" Barakat – trener