STS
fot. Actina PACT

Izako Boars i PACT już bez miejsca na błędy w Snow Sweet Snow

Dla ENCE i HONORIS przygoda z trzecią fazą Snow Sweet Snow dobiegła już końca. Paweł „dycha” Dycha i jego koledzy po trzecim zwycięstwie z rzędu awansowali do fazy czwartej, natomiast zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego musiał przełknąć gorzką pigułkę eliminacji. Ale to jeszcze nie koniec emocji związanych z polskimi zawodnikami – wszak w grze nadal pozostają Izako Boars oraz PACT.

Popularne Dziki przez poprzednie dwa etapy przeszły niczym burza, ale potem zaczęły się problemy. Najpierw porażka z ENCE, potem zwycięstwo ze Sprout, aż wczoraj na konto podopiecznych Bartosza „Hypera” Wolnego wpadła kolejna przegrana – z EXTREMUM. Oznacza to, że wyczerpali oni już margines błędu i nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę, bo ta oznaczać będzie koniec marzeń o play-offach. Podobne rozterki ma jednak najbliższy rywal Izako Boars, czyli Esports Club Kyiv. Ukraińska piątka zaczęła z przytupem, bo od wygranej ze wspomnianym już Sprout, ale potem przydarzyły się jej dwie przegrane. I chociaż nie ma ona w swoich szeregach zbyt uznanych nazwisk, to IB i tak musi mieć się na baczności – zwłaszcza teraz, gdy każdy błąd może być tak kosztowny.

CZYTAJ TEŻ:
Łatwo nie będzie! Znamy pierwszego rywala Wisły All in! na IEM Katowice 2021

Równolegle swoje boje toczyć będzie też PACT. Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy akurat nie musieli przebijać się przez wcześniejsze fazy zawodów, bo otrzymali od organizatorów bezpośrednie zaproszenie. Niemniej na razie robią z niego dość średni użytek – porażki z Winstrike Teamem oraz GODSENT sprawiły, że Polacy znaleźli się na ostrzu noża i podobnie jak omawiane wcześniej Izako Boars nie mają miejsca na błędy. Nie ma go też SINNERS Esport, czwartkowy przeciwnik rodzimego składu. To właśnie czeska ekipa, której członkiem jest Tomáš „oskar” Šťastný, wyrzuciła za burtę HONORIS, ale wcześniej musiała uznać wyższość forZe i GODSENT. A jak będzie dziś? Cóż, wydaje się, że mecz ten nie ma zdecydowanego faworyta i tak naprawdę o końcowym rezultacie przesądzi dyspozycja dnia.

Lista najciekawszych czwartkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

4 lutego
09:00 Izako Boars vs Esports Club Kyiv BO3 transmisja
09:00 PACT vs SINNERS Esports BO3 transmisja
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Środa z Ultraligą bez zaskoczeń. Podsumowujemy trzeci tydzień mistrzostw Polski w LoL-a

Przed startem środowych meczów w ramach Alior Bank Ultraligi powszechnie mówiło się, że dzisiejsza runda spotkań ma być jedynie prostym przyklepaniem...