STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Odskocznia od IEM-a? Polska grupa w Snow Sweet Snow

Wiadomo – dziś wszystko kręcić się będzie wokół startu Intel Extreme Masters Katowice 2021. I gdzieś w cieniu tego wszystkiego rozgrywane będą spotkania drugiej odsłony Snow Sweet Snow. Odsłony, która ponownie zacznie się od zmagań regionalnych w ramach m.in. polskiej grupy.

W owej grupie znalazł się m.in. nowy skład Illuminar Gaming, który dopiero co mógł świętować triumf w ESEA Cash Cup. Dominik „GruBy” Świderski i spółka dzięki temu zadebiutowali w rankingu HLTV od razu w szóstej dziesiątce świata i teraz będą starać się jeszcze poprawić ten wynik. Okazją ku temu będzie m.in. dzisiejszy mecz ze StylemDunów, który do gry przystąpi w nieco odmienionym składzie. Zabraknie bowiem Michała „MICHA” Müllera – jego fotel przejmie Tomasz „phr” Wójcik, czyli do niedawna reprezentant właśnie Illuminar.

CZYTAJ TEŻ:
Nowy skład Illuminar z pierwszym sukcesem – GruBy i spółka wygrywają ESEA Winter Cash Cup

Równolegle bezpośredni pojedynek toczyć będą ze sobą HONORIS oraz x-kom AGO, które w odmienny sposób zaczęły nowy rok. O ile ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego zdążyła już zaprezentować się powyżej oczekiwań, tak nowy skład Jastrzębi jak dotychczas nie zachwycał. Nie będzie zatem przesadą stwierdzenie, że to drużyna spod znaku wielkiego H będzie dziś minimalnym faworytem, zwłaszcza jeżeli wysoką formę utrzyma zachwycający ostatnio Kamil „reiko” Cegiełko.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

16 lutego
15:00 StylDunów vs Illuminar Gaming BO3 transmisja
15:00 HONORIS vs x-kom AGO BO3 transmisja
18:00 mecz wygranych/przegranych grupy D BO3  
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jest Pompa – prowadzący PT7 ze sporymi awansami w jednym z rankingów po 4. kolejce Ultraligi

Piąty tydzień Alior Bank Ultraligi tuż-tuż, ale standardowo na rozgrzewkę mamy coś specjalnego. Przed Wami kolejne zestawienie statystyczne ze wszystk...