STS
PACT
fot. PACT/Michał Mazurek

Koniec przerwy. PACT wraca do rywalizacji w ESEA Premier i rusza po pierwsze zwycięstwo *

AKTUALIZACJA: Wbrew wcześniejszym zapowiedziom mecz pomiędzy MAD DOG’S PACT a Nemigą Gaming nie odbędzie się. Polski skład zdecydował się bowiem przełożyć spotkanie na inny termin. Ostatni mecz w ramach 36. sezonu ESEA Premier MAD DOG’S PACT rozegrał 26 stycznia. Dość dawno, ale wreszcie po trzech tygodniach rodzima formacja wraca do rywalizacji na drugim poziomie rozgrywkowym, […]

AKTUALIZACJA: Wbrew wcześniejszym zapowiedziom mecz pomiędzy MAD DOG’S PACT a Nemigą Gaming nie odbędzie się. Polski skład zdecydował się bowiem przełożyć spotkanie na inny termin.


Ostatni mecz w ramach 36. sezonu ESEA Premier MAD DOG’S PACT rozegrał 26 stycznia. Dość dawno, ale wreszcie po trzech tygodniach rodzima formacja wraca do rywalizacji na drugim poziomie rozgrywkowym, by sięgnąć po premierowe zwycięstwo.

MAD DOG’S PACT vs Nemiga Gaming
19:00 (BO3)

Swoją przygodę z bieżącą odsłoną rozgrywek ESEA gracze PACTU zaczęli bowiem od porażki z ALTERNATE aTTaX. Potem nasi rodacy skupili się natomiast na innych turniejach, ale nie przyniosło to oczekiwanych sukcesów, bo ze Snow Sweet Snow pożegnali się jeszcze przed play-offami. Pora więc jeszcze raz podjąć rękawicę na zapleczu ESL Pro League, tym bardziej że większość grupowych rywali Polaków zdążyła rozegrać już dwa lub nawet trzy spotkania. W takiej sytuacji jest m.in. najbliższy rywal rodzimej formacji.

Owym rywalem będzie Nemiga Gaming. Przedstawiciel sceny CIS, podobnie jak PACT, zainaugurował ESEA Premier przegraną, uznając wyższość Sprout. Potem jednak podopieczni Yuriya „keep3ra” Mikulchika pokonali outsiderów zbioru B, LDLC OL, dzięki czemu przed środowym meczem są w lepszej sytuacji niż ich dzisiejszy przeciwnik. Nie można też zapomnieć, że reprezentanci białoruskiej organizacji zaliczyli naprawdę udaną końcówkę ubiegłego roku, dzięki czemu zajmują obecnie 27. miejsce w światowym rankingu.

Mecz pomiędzy MAD DOG’S PACT a Nemigą Gaming rozpocznie się o godzinie 19:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Anglojęzyczną transmisję z tego spotkania obejrzeć będzie można pod tym adresem. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji ESEA Premier Season 36 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nadchodzi anime w uniwersum Doty 2

Gry komputerowe od dawna szukają możliwości, by wynajdować nowych odbiorców także za pośrednictwem innych mediów. Na podobny krok zdecydowało się takż...