Skład PGE Turowa Zgorzelec znowu w komplecie

PGE Turów Zgorzelec na scenie Counter-Strike’a obecny jest od zaledwie pięciu miesięcy. Mimo to w tak krótkim czasie koszykarski klub zdążył zaangażować zespół CS:GO, pokazać się z nim na arenie krajowej, zwolnić go, a na końcu zatrudnić całkiem nowy skład.

Gdy włodarze Dolnego Śląska prezentowali swoją nową ekipę, trudno było jednoznacznie powiedzieć, czego się po niej spodziewać. Dziś natomiast po tych kilku miesiącach gołym okiem widać, że efekty nie są spektakularne. Drużyna dowodzona przez Karola „repo” Cybulskiego przeciętnie wypadała w eliminacjach, w których dane było jej wystąpić, a i dotychczasowe spotkania w ESEA Main miały dość mieszany przebieg, czego następstwem jest zresztą bilans 4-5. Jakby tego było mało, zespół dwa dni temu opuścił Błażej „zaNNN” Bączkowski, który członkiem formacji był od połowy stycznia, czyli od momentu powołania jej do życia.

Niemniej nie trzeba było zbyt wiele czasu, byśmy poznali jego następcę. Tym okazał się Dawid „Layner” Falczyński, którego angaż raczej nie dziwi. Warto bowiem pamiętać, że 21-latek to dobry znajomy Mariusza „SKRZYNKI” Jarząba oraz Rafała „iso” Tynca, wraz z którymi przez kilka miesięcy 2020 roku reprezentował barwy Pompa Teamu. Trio to zaliczyło nawet występ w ESL Mistrzostwach Polski i już za kilka dni będzie mieć okazję, by ponownie znaleźć się w krajowej elicie. Najpierw jednak gracze PGE Turowa będą musieli zrobić użytek z bezpośredniego zaproszenia do zamkniętych eliminacji, które dopiero co otrzymali.

Skład CS:GO PGE Turowa Zgorzelec prezentuje się następująco:

  • Mariusz „SKRZYNKA” Jarząb
  • Rafał „iso” Tync
  • Karol „repo” Cybulski
  • Wojciech „bensty” Duda
  • Dawid „Layner” Falczyński
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzyni kobiecej NBA nową ambasadorką marki HyperX

HyperX poszerzyło swoje i tak już szerokie grono ambasadorów o kolejne nazwisko. Współpracę z amerykańską marką nawiązała bowiem Aerial Powers, profes...