STS
fot. Wisła All iN!/Łukasz Twardowski

Wisła All iN! wraca do gry po IEM-ie, zagrają też AGO i StylDunów

W połowie ubiegłego tygodnia Wisła All iN! Games Kraków zakończyła swoją przygodę z Intel Extreme Masters Katowice 2021. Od tego czasu nie oglądaliśmy już Białej Gwiazdy w akcji, ale dziś się to zmieni, bo przed nią kolejny mecz w ramach ESEA Premier.

Będzie to jednocześnie mecz numer trzy na drugim poziomie rozgrywkowym. Poprzednie dwa miały dla Polaków dość mieszany przebieg – wszystko zaczęło się wszak od porażki z Winstrike Teamem, ale potem przyszła wygrana nad GamerLegionem. Niemniej rzeczy te działy się dawno i trudno przewidzieć, jak Wiślacy zaprezentują się dziś. Tym bardziej że na ich drodze stanie SAW, czyli lider grupy A, który jak dotychczas pozostaje niepokonany. W ESEA Premier zobaczymy również x-kom AGO. Popularne Jastrzębie ruszają po trzecie z rzędu zwycięstwo i będą faworytami wtorkowej potyczki z LDLC OL. Warto bowiem pamiętać, że podopieczni francuskiej organizacji wciąż czekają na pierwsze w tym sezonie punkty.

CZYTAJ TEŻ:
Po czterech miesiącach XPG Invicta wraca na kobiecą scenę CS:GO

Niemniej to wszystko dopiero w godzinach wieczornych, wcześniej zaś czekają nas kolejne potyczki w ramach Snow Sweet Snow 2. Także i tutaj swój mecz rozegra AGO, które postawiło już pierwszy krok na drodze do awansu do trzeciej fazy i dziś może postawić kolejny. Przeszkodzić w tym polskiej formacji spróbują 100PingGods, czyli wczorajsi pogromcy StyluDunów. A skoro już o rodzimym miksie mowa, to także i on zamelduje się na serwerze. Tym razem Paweł „byali” Bieliński i spółka staną naprzeciwko Copenhagen Flames i zdecydowanie muszą to spotkanie wygrać, bo kolejna porażka wyczerpie ich margines błędu i znacznie zmniejszy ich szanse na dalszą grę w drugiej odsłonie SSS.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

23 lutego
09:00 StylDunów vs Copenhagen Flames BO3 transmisja
15:00 x-kom AGO vs 100PingGods BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs LDLC OL BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs SAW BO3 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis odzyskuje prowadzenie w rankingu HLTV, Spirit po raz pierwszy w dziesiątce

Ostatnie dni na scenie CS:GO należały do Intel Extreme Masters Katowice 2021. Rozstrzygnięcia, które zapadły w etapie play-in oraz pierwszej części gł...