STS
fot. Illuminar Gaming

Szanse KnF na play-offy Ultraligi bliskie zeru. Illuminar lepsze w bezpośrednim starciu

Illuminar Gaming z kolejnym pewnym zwycięstwem w Alior Bank Ultralidze! Dzisiejszy mecz z Komil & Friends nie sprawił podopiecznym Jakuba „bezuma” Iwanickiego większego problemu, choć charakteru ekipie Szymona „Benka” Przygońskiego odmówić nie można.

Illuminar Gaming 1:0 Komil & Friends
Melonik
Gnar
Grzybek
Wukong
papatabachi
Graves
Ben3k
Olaf
Czajek
Azir
Wojux
Syndra
Odi11
Senna
svns
Samira
Czypsy
Gragas
april
Alistar

Pierwsze minuty spotkania charakteryzowały się niezwykle pasywną grą obu formacji. Ani Illuminar, ani KnF nie spieszyły się z prowadzeniem aktywnej rozgrywki,  w wyniku czego na tablicy wyników długo gościło okrąglutkie zero. Pokerzyści zgarnęli pierwsze smoki, Wojciech „papatabchi” Kruza odpowiedział Heroldem, ale ciągle brakowało akcji. Ta pojawiła się w 13. minucie, gdy KnF podjęło się ryzykownego zanurkowania pod dolną wieżę IHG. I choć w ferworze walki upadli Adrian „Odi11” Kruk i Kacper „Czypsy” Zaparucha, to wyśmienita teleportacja Dawida „Melonika” Ślęczki wyrównała rachunki.

Od tego momentu kolejne minuty upływały pod znakiem zaciętych drużynowych potyczek. Ich wyniki były zróżnicowane, raz lepiej wychodzili na nich zawodnicy Illuminar, a czasem ze zdobytego złota cieszyli się gracze KnF. Przełamanie panującego impasu nastąpiło w 24. minucie, kiedy Pokerzyści wyraźnie przegrali walkę o czwartego z kolei smoka. IHG odskoczyło w złocie i powoli skierowało swoją uwagę ku Baronowi Nashorowi.

Ten padł w 29. minucie, choć mogło to się wydarzyć parę chwil wcześniej. Ofiarne wejścia Jakuba „Grzybka” Jagiełki nie były jednak wystarczające, a gdy na ciałach wiceliderów Ultraligi zagościło fioletowe wzmocnienie, to po ich rywalach nie było już czego zbierać. Wystarczyło jedno ostateczne pchnięcie i IHG dopisało dziesiąte zwycięstwo do swojego dorobku.

Przed nami ostatni w tym tygodniu mecz w ramach Ultraligi. K1CK zagra z devils.one, a transmisję z ich starcia znajdziecie na antenie Polsat Games w telewizji, jak również na Twitchu i YouTube. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej, do której link znajdziecie poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa pokonana! AGO zwycięża w meczu na szczycie Ultraligi

Mecz AGO ROGUE z 7more7 Pompa Teamem był chyba najbardziej wyczekiwanym meczem szóstego tygodnia Alior Bank Ultraligi. Dwie świetnie radzące sobie w t...