STS
fot. GG League/Maciej Kołek

AGO i StylDunów wciąż niepewne przyszłości w Snow Sweet Snow

Przed nami czwarta runda regionalnego etapu Snow Sweet Snow. Runda, w której dwie polskie formacje, x-kom AGO  i StylDunów, mogą przesądzić o swojej przyszłości – pierwszy zespół jest przecież krok od awansu, drugi zaś od eliminacji.

Zacznijmy do rodzimego miksu, bo to on po raz kolejny zamelduje się na serwerze już o 9 rano. Paweł „byali” Bieliński i jego koledzy swoją przygodę z drugą fazą rozgrywek zaczęli zaskakująco słabo, przegrywając aż dwa mecze z rzędu. Tym samym SD wyczerpało limit błędów i do wczorajszej potyczki z Copenhagen Flames przystępowało z nożem na gardle. Potyczkę tę udało się jednak Polakom wygrać, dzięki czemu pozostają oni w grze o play-offy. Kolejną przeszkodą na ich drodze będzie GROND – rosyjski skład, który kojarzyć możemy m.in. z występów na Polish Esport Cup. Co ciekawe, oba zespoły mierzyły się już ze sobą miesiąc temu przy okazji eliminacji do DreamHack Open January i wówczas górą byli nasi rodacy.

CZYTAJ TEŻ:
Nowy Tuscan w całej okazałości! Twórcy oprowadzają nas po mapie

Trzy godzin później przyjdzie także pora na AGO. W środę Jastrzębie nie wykorzystały pierwszej szansy na awans, przegrywając dość niespodziewanie z Bułgarami ze SKADE. Niemniej nic jeszcze straconego, bo przed polską piątką nadal dwie okazje na wywalczenie przepustki do fazy pucharowej. Pierwsza z nich już dziś, gdy to podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa podejmą SINNERS Esports. Czeska formacja od czasu transferu Tomáša „oskara” Šťastnego prezentuje się zaskakująco dobrze i udało jej się nawet przebić do czołowej trzydziestki rankingu HLTV! Tym samym to właśnie ona przystąpi do czwartkowej potyczki jako zdecydowany faworyt.

Lista najciekawszych czwartkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

25 lutego
09:05 StylDunów vs GROND BO3 transmisja
12:00 x-kom AGO vs SINNERS Esports BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szósta kolejka LCK przed nami. Meczem tygodnia starcie DRX z Hanwha Life Esports

Po trzydniowej, nieco dłuższej niż zazwyczaj przerwie (pomijając tę tygodniową) wraca League of Legends Champions Korea. Do długości tej przerwy radzi...