STS
fot. x-kom AGO

Na dobry początek tygodnia – mecze AGO i Anonymo w Snow Sweet Snow

IEM, IEM i po IEM-ie. A my tymczasem wracamy do typowej rzeczywistości – tę już dziś umilą nam dwa polskie składy: Anonymo Esports oraz x-kom AGO, które rozpoczną swoją przygodę z głównym turniejem Snow Sweet Snow 2.

Jako pierwsi na serwerze zameldują się podopieczni Adriana „imd” Piepera, przed którymi naprawdę wymagający dzień. Wszak w poniedziałek powalczą oni również w zamkniętych eliminacjach do ESL Mistrzostw Polski, ale nim do tego dojdzie czeka ich potyczka z Bułgarami ze SKADE. Ci w przeszłości byli naprawdę wymagającym rywalem, który wyraźnie pukał do europejskiej czołówki, niemniej to było dawno. Ostatnie kadrowe przetasowania sprawiły, że ekipa popadła w przeciętność i z czwartej dziesiątki światowego rankingu spadła aż do dziesiątki dziewiątej. Dla Anonimowych to oczywiście dobre informacje, bo zwiększają ich szanse na udany start w SSS i zbudowanie dobrego morale przed rywalizacją o slot w ESL MP.

CZYTAJ TEŻ:
MICHU dołączy od MAD Lions? Organizacja może zbudować międzynarodowy skład

Teoretycznie o wiele trudniejsze zadanie czeka na x-kom AGO. Popularne Jastrzębie od czasu transferowej szufli nie weszły jeszcze na najwyższe obroty i obok dobrych spotkań ciągle zaliczają występy przeciętne. A to w przypadku starcia z taką ekipą, jak Movistar Riders może oznaczać kłopoty. Mówimy tutaj przecież o składzie z top 30 rankingu HLTV, który dopiero co rywalizował na IEM Katowice 2021 i który ma w swoich szeregach zawsze groźnego Owena „smooyę” Butterfielda. W obliczu tego wszystkiego wydaje się, że to nie Polacy przystąpią do poniedziałkowego pojedynku z łatką faworytów, niemniej ostatecznie wiele zależeć będzie od ich chwiejnej dyspozycji.

Lista najciekawszych poniedziałkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

1 marca
09:00 Anonymo Esports vs SKADE BO3 transmisja
15:00 x-kom AGO vs Movistar Riders BO3 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niespodzianki nie było – NOX wygrywa zimowy puchar w Rainbow Six: Siege

Jeżeli ktoś liczył na niespodziankę, to mamy złe informacje – ta się nie wydarzyła. To reprezentanci NOX Esports koniec końców mieli w niedzielny wiec...