STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Hit na środę: Anonymo zmierzy się z PACT

Środa nadeszła, a wraz z nią kolejne spotkania polskich ekip CS:GO na arenie międzynarodowej. Arenie, która tak jak wczoraj ograniczać się będzie do ESEA Premier oraz Snow Sweet Snow – szczególną uwagę warto zwrócić zresztą na te drugie rozgrywki, bo tam ważyć się będą losy Anoynomo Esports.

Paweł „innocent” Mocek i jego koledzy w minionych dniach przegrali już dwa mecze w ramach Main Swiss Stage, co oznacza, że wyczerpali limit błędów. Kolejna porażka równoznaczna będzie z końcem przygody z SSS i nie są to dobre informacje, bo dziś polski skład mierzyć się będzie z GODSENT. Mający mocarstwowe ambicje skład z Brazylii niespodziewanie również został pokonany dwukrotnie i podobnie jak Anonimowi ma nóż na gardle, co prawdopodobnie sprawi, że będzie jeszcze bardziej niebezpieczny. Większy spokój ma x-kom AGO – co prawda Jastrzębie przegrały wczoraj z Winstrike Teamem, ale ich bilans to nadal 1:1. Jednakże ta sytuacja zmieni się po nadchodzącej potyczce z czekającym na debiut w ESL Pro League Endpoint CeX, która może zarówno przybliżyć rodzimą piątkę do awansu, jak i zrzucić ją na skraj eliminacji.

CZYTAJ TEŻ:
Eliminacje do ESL Mistrzostw Polski zakończone, Illuminar i TPT z awansem

O Anonymo warto będzie wspomnieć dziś jeszcze raz, bo wieczorem podopieczni Adriana „imd” Piepera rozegrają szóste spotkanie w ESEA Premier. Jednocześnie będzie to szansa na piąte w tym sezonie zwycięstwo, które znacznie przybliżyłoby Polaków do upragnionej promocji do play-offów. A wszystko to w ramach polskich derbów, bo środowym rywalem Anonimowych będzie MAD DOG’S PACT, który we wtorek sięgnął po pierwsze w 36. odsłonie rozgrywek zwycięstwo, ale nadal ma jeszcze sporo do nadrobienia. W międzyczasie na serwerze zamelduje się także Wisła All iN! Games Kraków – Biała Gwiazda w tabeli grupy A ustępuje tylko Winstrike Teamowi i nawet jeżeli ewentualnie pokona wieczorem HellRaisers to tej ekipy nie przegoni, ale może za to umocnić się na fotelu wicelidera.

Lista najciekawszych środowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

3 marca
09:00 Anonymo Esports vs GODSENT BO3 transmisja
12:00 x-kom AGO vs Endpoint CeX BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esport vs MAD DOG’S PACT BO3
19:00 Wisła All iN! vs HellRaisers BO3
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozpoczyna się Akt II, Astra wchodzi na serwery VALORANTA! Oto zawartość aktualizacji 2.04

W VALORANCIE rozpoczyna się II Akt 2. odcinka rywalizacji, a to oznacza nową aktualizację. Ta oznaczona została numerem 2.04 i wraz z nią na serwerach...