STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Bojów AGO i Anonymo w Snow Sweet Snow ciąg dalszy

Przed nami czwarta już runda Snow Sweet Snow, ale obie polskie formacje uczestniczące w Main Swiss Stage pozostają niepewne swego losu. I chociaż już dziś mogą zapaść pewne rozstrzygnięcia, to niekoniecznie dla wszystkich muszą być one korzystne.

Nóż na gardle nadal mają reprezentanci Anonymo Esports, którzy w minionych dniach zgromadzili już dwie porażki – trzecia oznaczać będzie eliminację. Co prawda wczoraj Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka zdołali się obronić, ogrywając GODSENT, ale to jeszcze nie koniec, bo przed nimi kolejny „mecz o życie”, tym razem rozegrany z Movistar Riders. Podopieczni hiszpańskiej organizacji na papierze wyglądają nieźle, ale nie przekłada się to na wyniki, czego efektem była m.in. niedawna przegrana z x-komem AGO. I przy AGO się zatrzymajmy, bo Jastrzębie mogą dziś przypieczętować swój awans do play-offów, jednakże, aby tak się stało podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa muszą pokonać Copenhagen Flames. W przeciwnym wypadku rodzimy skład ostatnią okazję do promocji będzie mieć jutro.

CZYTAJ TEŻ:
Dobre występy Polaków w międzynarodowych turniejach; Anonymo lepsze od PACTU w bratobójczym starciu

Ale nie samym Snow Sweet Snow człowiek żyje. Dziś wyjątkowo odbędą się także kolejne mecze ESEA Premier, podczas których zobaczymy jeden z nadwiślańskich składów. Składem tym będzie Wisła All iN! Games Kraków, która od czterech spotkań nie przegrała na drugim poziomie rozgrywkowym. Przedłużenie tej serii może pomóc Białej Gwieździe wskoczyć nawet na fotel lidera grupy A, ale nie ma co uprzedzać faktów. Najpierw Polacy będą musieli poradzić sobie z forZe, które po ostatnich zmianach kadrowych dalekie jest od optymalnej formy i gra zwyczajne w kratkę. Wiele więc zależeć będzie tak naprawdę od dyspozycji Rosjan, w związku z czym żadne rozstrzygnięcie nie będzie tak naprawdę niespodzianką.

Lista najciekawszych czwartkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

4 marca
09:00 Anonymo Esports vs Movistar Riders BO3 transmisja
15:00 x-kom AGO vs Copenhagen  Flames BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs forZe BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

T1 przed szansą wybicia się w górę tabeli, HLE kontra Gen.G hitem tygodnia. Przed nami siódma kolejka LCK

Przed nami siódma kolejka League of Legends Champions Korea, która zapowiada się dosyć ciekawie, wszak prawie codziennie będziemy mogli obserwować sta...