STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Znamy pary 1/8 finału Snow Sweet Snow 2. Z kim zagrają Polacy?

Mecz Anonymo Esports z SAW zakończył fazę grupową Snow Sweet Snow 2. Decydujący etap rozgrywek rusza w poniedziałek, natomiast już teraz poznaliśmy wygląd drabinki i wiemy, z kim Anonymo oraz x-kom AGO zmierzą się w pierwszej rundzie play-offów.

CZYTAJ TEŻ:
Miracle Run dopełniony. Anonymo zagra w play-offach Snow Sweet Snow!

Drużyna Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego awans do fazy pucharowej wywalczyła rzutem na taśmę, z bilansem 3-2, zatem jej przeciwnikiem mogły zostać HAVU Gaming lub Winstrike Team, które nie zaznały smaku porażki. Padło na zespół z Finlandii – spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:00. Trzy godziny wcześniej na serwer zaproszeni zostaną zawodnicy x-kom AGO, a ich rywalem w boju o ćwierćfinał będą Sinners na czele z doświadczonym Tomášem „oskarem” Šťastným. W dwóch pozostałych parach po przeciwnych stronach staną Nemiga Gaming i Copenhagen Flames oraz Winstrike i MIBR.

W 1/4 finału na zwycięzców poniedziałkowych starć czekają cztery zaproszone wcześniej formacje. W razie wyeliminowania HAVU kolejnym przeciwnikiem Anonymo będzie Sprout, z kolei AGO znalazło się na jednej ścieżce z Ninjas in Pyjamas. W ćwierćfinale na pewno zobaczymy również triumfatorów Intel Extreme Masters Katowice 2021 z Gambit Esports oraz poszukujących formy zawodników Cloud9. Snow Sweet Snow 2 dobiegnie końca 10 marca. Najlepsza ekipa otrzyma od organizatorów 40 tysięcy dolarów do podziału.

Pary i harmonogram play-offów Snow Sweet Snow 2: 

8 marca

1/8 finału

09:00 Nemiga Gaming vs Copenhagen Flames BO3
12:00 Sinners vs x-kom AGO BO3
15:00 HAVU Gaming vs Anonymo Esports BO3
18:00 Winstrike Team vs MIBR BO3
9 marca

1/4 finału

09:00 Sprout vs HAVU/Anonymo BO3
12:00 Ninjas in Pyjamas vs Sinners/AGO BO3
15:00 Cloud9 vs Winstrike/MIBR BO3
18:00 Gambit Esports vs Nemiga/CPH Flames BO3
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GKS Jastrzębie zdobywcą ePucharu Polski w PES 2021

Prawie dziewięćdziesiąt drużyn zapisało się w grudniu 2020 roku do udziału w debiutanckiej edycji ePucharu Polski w grze eFootball PES 2021. Po wielu...