STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Coraz mniej czasu na odbicie się od dna. PACT po drugie zwycięstwo w ESEA Premier

Cóż, dotychczasowa przygoda MAD DOG’S PACT z 36. sezonem ESEA Premier nie przebiega szczególnie udanie. Polski skład wygrał zaledwie jedno z pięciu rozegranych dotychczas spotkań, przez co jest zamieszany w walkę o utrzymanie. I jeżeli chce wyjść z owej walki zwycięsko, to musi zaliczyć udaną końcówkę fazy zasadniczej. MAD DOG’S PACT vs Nemiga Gaming 19:00 […]

Cóż, dotychczasowa przygoda MAD DOG’S PACT z 36. sezonem ESEA Premier nie przebiega szczególnie udanie. Polski skład wygrał zaledwie jedno z pięciu rozegranych dotychczas spotkań, przez co jest zamieszany w walkę o utrzymanie. I jeżeli chce wyjść z owej walki zwycięsko, to musi zaliczyć udaną końcówkę fazy zasadniczej.

MAD DOG’S PACT vs Nemiga Gaming
19:00 (BO3)

Przed Kacprem „darko” Ścierą jeszcze trzy mecze, z czego pierwszy odbędzie się dziś. Bo to właśnie dziś PACT podejmie reprezentantów Nemigi Gaming, z którymi pierwotnie miał mierzyć się w połowie lutego, ale wówczas do tej potyczki nie doszło. Co się przez ten miesiąc zmieniło? W gruncie rzeczy niewiele, bo ekipa z regionu CIS nadal prezentuje dość równą formę i mimo pojedynczych potknięć pozostaje w czołowej trzydziestce rankingu HLTV, podczas gdy Polacy zdążyli się od niej oddalić.

Nie oznacza to oczywiście, że w obozie Nemigi wszystko działa bez zarzutu. W samym ESEA Premier podopieczni Yuriya „keep3ra” Mikulchika nie pokazali nam jeszcze żadnego błysku i mimo tego, że faza zasadnicza nieubłaganie zbliża się do końca, oni nadal nie mogą być pewni awansu do play-offów, bo na ich potknięcie czekają m.in. LDLC OL i ALTERANTE aTTaX. Wobec tego ewentualne zwycięstwo na pewno zapewniłoby graczom z Europy Wschodniej więcej spokoju, ale jednocześnie znacznie zmniejszyłoby szanse PACTU na uniknięcie baraży o utrzymanie.

Mecz pomiędzy MAD DOG’S PACT a Nemigą Gaming rozpocznie się o godzinie 19:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Rosyjskojęzyczną transmisję z tego spotkania obejrzeć będzie można pod tym adresem. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji ESEA Premier Season 36 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

A jednak nie Liquid! Extra Salt wygrywa DH Open March w Ameryce Północnej

Jeszcze kilka dni temu wydawało się nieprawdopodobne, że ktoś inny niż Team Liquid będzie mógł świętować triumf w DreamHack Open March w Ameryce Półno...