Miesiąc niby nowy, ale okoliczności jakby takie same. Dziś ponownie wielu polskich graczy CS:GO zamelduje się na serwerze, by stoczyć walkę o punkty w różnych rozgrywkach. Nierzadko będzie to nawet walka bezpośrednia tak, jak o godzinie 14:00.

Lwy kontra Jastrzębie

Zarówno x-kom AGO, jak i MAD Lions swoją przygodę z Funspark ULTI 2021 zaczęły od porażki. Z tego też powodu oba te zespoły mają teraz nóż na gardle, bo kolejna przegrana dla każdego z nich oznaczać będzie koniec marzeń o zawojowaniu dopiero co rozpoczętej imprezy. Na papierze większe szanse na obronę swojej pozycji mają oczywiście Jastrzębie, które są składem o wiele bardziej doświadczonym i zgranym, niemniej prowadzone przez Jakuba "kubena" Gurczyńskiego Lwy pokazały niedawno swój potencjał. Filip "tudsoN" Tudev wraz z kolegami toczyli przecież zacięte boje ze Sprout, Dignitas i ENCE, co pozwala domniemywać, że także i dziś łatwo się nie poddadzą.

CZYTAJ TEŻ:
Wisła All iN! puka do bram play-offów Snow Sweet Snow, Anonymo wręcz przeciwnie

Kolejne mecze Anonymo i Wisły All iN! w Snow Sweet Snow

W akcji zobaczymy również Anonymo Esports i Wisłę All iN! Games Kraków, które kontynuują grę w Snow Sweet Snow 3. Podopieczni Adriana "imd" Piepera o życie walczyć będą z tureckim Sangal Esports, podczas gdy Biała Gwiazda potyczką z Tricked Esport spróbuje przypieczętować swój awans do fazy pucharowej. Nie można też zapomnieć, że trwa pierwsza kolejka Polskiej Ligi Esportowej i po raz pierwszy zaprezentuje się nam nowy skład AVEZ Esport, a pierwszą przeszkodą na jego drodze będzie Illuminar Gaming. Z kolei kilka godzin wcześniej Izako Boars podejmą Filipa "NEO" Kubskiego, Wiktora "TaZa" Wojtasa i ich kolegów z HONORIS.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

1 kwietnia
12:00 Anonymo Esports vs Sangal Esports BO3 transmisja
14:00 x-kom AGO vs MAD Lions BO3
15:00 Wisła All iN! vs Tricked Esport BO3 transmisja
18:00 HONORIS vs Izako Boars BO3 transmisja
21:00 Illuminar Gaming vs AVEZ Esport BO3 transmisja