STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Izako Boars nowym liderem ESL Mistrzostw Polski? Taki scenariusz jest możliwy

Obecnie tabeli ESL Mistrzostw PolskiCS:GO przewodzi Anonymo Esports, ale stan ten wcale nie musi się zbyt długo utrzymać. Już dziś bowiem szansę na to, by wskoczyć na fotel lidera będą mieć reprezentanci Izako Boars, przed którymi dwa kolejne mecze.

Izako Boars potrzebuje kompletu punktów

Popularne Dziki o zwycięstwa numer osiem oraz dziewięć powalczą z Teamem ESCA Gaming, czyli rywalem dość niewygodnym. W tym sezonie przekonały się już o tym Wisła All iN! Games Kraków i x-kom AGO, które zdążyły stracić punkty właśnie podczas starć z ex-los kogutos. O komplet oczek wcale więc nie musi być podopiecznym Bartosza „Hypera” Wolnego łatwo, a tylko on pozwoliłby im przegonić Anonymo i przynajmniej na jakiś czas objąć prowadzenie w stawce. Z drugiej strony morale w szeregach IB muszą być obecnie wysokie – wszak zespół z dobrej strony prezentuje się w ESEA Advanced, dzięki czemu jest już o krok od awansu do dywizji Premier. Wydaje się więc, że Dziki Izaka są zwyczajnie w formie i teraz muszą tylko przekuć to na ESL MP.


Aktualne informacje o ESL MP Wiosna 2021 znajdziesz w naszej relacji:


Starcie zawodzących drużyn

Niemniej ten dwumecz dopiero o godzinie 20:30, wcześniej zaś czeka nas starcie Illuminar Gaming z MAD DOG’S PACT. W normalnych okolicznościach wiele osób zakładałoby, że będzie to mecz formacji rywalizujących o czołowe lokaty. W wiosennym sezonie ESL Mistrzostw Polski w CS:GO obie ekipy prezentują się nadwyraz przeciętnie, przez co na ten moment w tabeli ustępuje im tylko Tarczyński Protein Team. Przed nami więc potyczka składów uczestniczących w walce o utrzymanie, której faworytem będzie iHG. I to bynajmniej nie dlatego, że prezentuje się tak dobrze – bardziej chodzi o to, że w tym roku to PACT wydaje się jeszcze bardziej nieprzekonujący. Ale przecież przełamanie złej passy musi w końcu przyjść i niewykluczone, iż stanie się to właśnie dziś.

Wtorkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski w CS:GO prezentuje się następująco:

13 kwietnia
18:30 MAD DOG’S PACT vs Illuminar Gaming Train
19:30 Illuminar Gaming vs MAD DOG’S PACT Vertigo
20:30 Team ESCA Gaming vs Izako Boars Nuke
21:30 Izako Boars vs Team ESCA Gaming Train

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 zapraszamy do naszej relacji, która znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy wywalczyli awans na mistrzostwa Europy UEFA eEURO 2021

W poniedziałkowy wieczór rozegrano mecze rewanżowe w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy UEFA eEURO 2021. Wśród 55 reprezentacji narodowych walcz...