STS
fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/BTScsgo)

Osiem drużyn nadal walczy o bilet na wiosenne finały BLAST Premier

Dla ośmiu ekip przygoda z BLAST Premier Spring Showdown 2021 dobiegła już końca. Pozostała ósemka natomiast już dziś rozpocznie kolejny etap zmagań, których stawką są dwa bilety na wiosenne finały BLAST Premier, które odbędą się w drugiej połowie czerwca.

Jako pierwsze na serwerze zameldują się OG oraz G2 Esports, które w minionych tygodniach dokonały w swoich składach pewnych roszad, a wszystko po to, by w końcu wyjść na prostą. Niemniej w piątek jedna z tych drużyn będzie musiała przełknąć gorzką pigułkę porażki i na ten moment trudno powiedzieć, którą z nich czeka taki los. Pewności nie mają nawet eksperci STS-u, co wyraźnie widać po kursach – mnożnik w przypadku triumfu G2 wyniesie 1,85 podczas gdy zwycięstwo OG wyceniono na 1,95. Z drugiej strony tak wyrównane spotkanie będzie dobrą okazją, by przekonać się, czy Nikola „NiKo” Kovač odnalazł utraconą jakiś czas temu formę. Jeżeli uważacie, że tak, to możecie obstawić, że Bośniak na pierwszej lub drugiej mapie zdobędzie co najmniej 20 fragów – kurs na takie wydarzenie wynosi 1,84. Kilka godzin później do gry przystąpią również Team Spirit oraz Dignitas VIE i tutaj sytuacja wydaje się już bardziej jednoznaczna. Faworytami będą gracze z Europy Wschodniej, których wygraną wyceniono na 1,38, z kolei w przypadku sukcesu Skandynawów pomnożymy nasz wkład aż o 3,05.

Przy okazji obstawiania spotkań BLAST Premier Spring Showdown 2021 skorzystać można też ze specjalnej oferty przygotowanej przez STS o nazwie „Bezpieczne 50 PLN na esport”. Jak skorzystać w owej promocji? Wystarczy między zapisać się do akcji, a następnie między 16 a 18 kwietnia zagrać dowolny kupon ze zdarzeniami z oferty esportowej. Jeżeli pierwszy z kuponów okaże się przegrany, to w ramach rekompensaty otrzymamy zwrot 50% stawki – maksymalna wartość owego zwrotu to właśnie tytułowe 50 zł.


Szczegóły akcji poznać można po naciśnięciu na poniższy baner:


Dzień po omawianych wyżej spotkaniach czekają nas kolejne pojedynki. W jednym z nich udział wezmą m.in. niedawni mistrzowie Intel Extreme Masters Katowice z Gambit Esports, którzy zmierzą się z FURIĄ Esports. Na papierze większe szanse na awans do kolejnej rundy ma właśnie skład z regionu CIS, na co wskazuje kurs na jego zwycięstwo – ten wynosi 1,35. Z kolei sukces Brazylijczyków wyceniono na 2,90. Odważniejsi mogą jednak zaryzykować i obstawić, że to latynoski skład będzie górą i to wynikiem 2:0! Kurs na takie wydarzenie wynosi aż 5,15. Wcześniej jednak w akcji zobaczymy 9z Team, czyli sensacyjnych pogromców Teamu Vitality. Drużyna z Ameryki Południowej ponownie wydaje się mieć małe szanse na wygraną, ale trudno się dziwić, skoro jej rywalem będzie triumfator 13. sezonu ESL Pro League, Heroic. W przypadku wygranej Duńczyków pomnożymy nasz wkład o 1,02, jeżeli zaś ekipa zza oceanu ponownie pokusi się o niespodziankę, to mnożnik wzrośnie do aż 9,40.

Harmonogram ćwierćfinałów BLAST Premier Spring Showdown 2021:

16 kwietnia
15:30 OG vs G2 Esports BO3
18:30 Dignitas VIE vs Team Spirit BO3
17 kwietnia
15:30 Heroic vs 9z Team BO3
18:30 Gambit Esports vs FURIA Esports BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale ESPORT NOW na Twitchu. Po więcej informacji na temat BLAST Premier Spring Showdown 2021 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już w ten weekend krajowe finały Red Bull Campus Clutch, studenckiego turnieju VALORANTA

Za nami cztery rundy kwalifikacyjne do Red Bull Campus Clutch. To oznacza, że do rozegrania zostały już tylko krajowe finały największego na świecie s...