STS
fot. K1CK Neosurf

K1CK z drugą przegraną na EUM. Polacy polegli w walce z mistrzami Niemiec

Przed chwilą zakończył się drugi pojedynek K1CK w ramach aktualnej edycji European Masters. Polacy niestety musieli uznać wyższość BIG, które na swoim koncie ma już dwa zwycięstwa. O tych jak na razie ekipa Łukasza „Puki Style’a” Zygmunciaka może jedynie pomarzyć.

BIG 1:0 K1CK
SLT
Gnar
Kackos
Sion
Karim kt
Lee Sin
Bruness
Lillia
Reeker
Akali
Matislaw
Zoe
Keduii
Tristana
Puki Style
Varus
Seaz
Rell
Raxxo
Braum

Już w szóstej minucie byliśmy świadkami teamfightu z udziałem wszystkich zawodników obydwu drużyn. Zdecydowanie bardziej zadowolone z walki wyszło K1CK, które zgarnęło aż cztery eliminacje, przypłacając to życiem jedynie Lillii. Poza zasobami zdobytymi podczas bójki, Polacy dosyć mocno naciskali na większości alejek, co pozwoliło im ostatecznie wysunąć się na dość znaczące prowadzenie. Zabójstwa sypały się na prawo i lewo, a lepiej w całym rozgardiaszu odnajdowała się piątka reprezentantów naszego kraju.

Po upływie kwadransa doszło do kolejnej wymiany, tym razem na środkowej linii. Karim „Karim kt” Aubineau wykopał midlanera K1CK w stronę swojej drużyny, co poza wyeliminowaniem Zoe poskutkowało jeszcze wysłaniem do grobu dżunglera wicemistrzów Ultraligi. Niedługo później mogliśmy oglądać teamfight przy leżu smoka. Tam wybitnymi umiejętnościami popisał się Krzysztof „Kackos” Kubziakowski, zdobywając poczwórne zabójstwo na swoje konto. BIG natomiast odpowiedziało wygraną potyczką po dwóch minutach od poprzedniej, a ta całkowicie zniwelowała dotychczasową różnicę w złocie.

W 30. minucie rozpętała się istna wojna na środku, którą bez problemu zwyciężyła ekipa BIG. Unicestwienie polskiej formacji wystarczyło, aby ruszyć w kierunku czerwonego Nexusa. Po krótkim czasie trzon naszych rodaków wybuchnął, a K1CK niestety zaliczyło już drugą porażkę w grupie.

Po przerwie będziemy mogli obejrzeć prawdziwy hit dzisiejszego dnia. AGO ROGUE podejmie Misfits Premier w starciu o fotel lidera swojej grupy przed spotkaniami rewanżowymi. Transmisja z meczu będzie dostępna z polskim komentarzem za pośrednictwem Polsat Games, w telewizji oraz na platformach Twitch i YouTube. Po więcej informacji dotyczących wiosennej edycji turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

baddyG kończy przygodę z Finest i rozpoczyna poszukiwania nowej drużyny

Michał "MOLSI" Łącki to nie jedyny zawodnik, który nie będzie dłużej reprezentować barw Teamu Finest. Szeregi izraelskiej organizacji opuszcza również...