STS
fot. Izako Boars

Izako Boars i CLEANTmix pozostają w grze o IEM Summer, dziś dokończenie eliminacji

Otwarte eliminacje kolejny już raz okazały się morderczą ścieżką, która bezwzględnie karze za każdy błąd. Ponownie przekonały się o tym rodzime składy CS:GO, które jeden po drugim odpadały na kolejnych szczeblach drabinki, ale nie martwcie się – dwa zespoły przetrwały pierwszy dzień walki o Intel Extreme Masters Summer 2021.

W grze o awans na prestiżową imprezę nadal znajdują się Izako Boars oraz CLEANTmix. Popularne Dziki po drodze ograły m.in. PGE Turów Zgorzelec, a także Good Game, czyli pogromców Illuminar Gaming. Z kolei podopieczni organizacji braci Ekesów rozprawili się z 9INE oraz, co najbardziej zaskakujące, z Teamem Fine, który za chwilę zagra przecież na DreamHack Masters Spring 2021. Co dalej? Cóż, polskie derby, bo oba rodzime składy w przedostatniej rundzie zmierzą się ze sobą bezpośrednio. Zwycięzca tego starcia znajdzie się już o krok od awansu do zamkniętych eliminacji i o ten przyjdzie mu powalczyć w godzinach wieczornych ze SKADE lub też Endpoint CeX.

CZYTAJ TEŻ:
Druga przygoda z PACT nieudana, Vegi odchodzi z zespołu!

Ale to wszystko dopiero wieczorem, wcześniej zaś czeka nas druga seria starć w ramach Spring Sweet Spring. W niej po drugie z rzędu zwycięstwo ruszą MAD Lions Jakuba „kubena” Gurczyńskiego i Filipa „tudsoNa” Tudeva, których rywalem tym będzie akademia z Ninjas in Pyjamas. Z kolei Izako Boars i M1 EDEN podczas spotkań odpowiednio z Club Brugge eSports i Ambush Esport postarają się po pierwszą wygraną, bo ta przynajmniej na jakiś czas zapewni im spokój. W międzyczasie w akcji zobaczymy także Anonymo Esports, które swoją przygodę z dziewiątym sezonem LOOT.BET/CS zacznie od meczu ze wspomnianym już wcześniej Endpoint.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

20 kwietnia
09:00 Izako Boars vs Club Brugge eSports BO3 transmisja
09:30 Anonymo Esports vs Endpoint CeX BO3 transmisja
12:00 M1 EDEN vs Ambush Esport BO3 transmisja
15:00 MAD Lions vs Young Ninjas BO3 transmisja
18:00 Izako Boars vs CLEANTmix BO3 transmisja
21:00 Izako/CLEANT vs SKADE/Endpoint BO3  
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwaj gracze zamieniają sekcję CS:GO w Cloud9 na zespół VALORANTA

Pod koniec marca Cloud9 niespodziewanie ogłosiło, że zawiesza swoją dywizję Counter-Strike'a. Od tego czasu minęło już kilka tygodni, ale większość cz...