STS
rallen x-kom AGO CS:GO
fot. x-kom AGO

Poniedziałek z CS:GO: jedni walczą o IEM-a, inni o play-offy SSS

Na scenie CS:GO w poniedziałek na pewno nie będzie wiało nudą. Dlaczego? Jak zwykle czeka nas bowiem masa spotkań, w których zagrają też polscy zawodnicy. Jedni walczyć będą o awans na Intel Extreme Masters Summer 2021, a inni rozpoczną kampanię w głównej fazie Spring Sweet Spring 1. Dwaj Polacy w grze o IEM-a W zamkniętych […]

Na scenie CS:GO w poniedziałek na pewno nie będzie wiało nudą. Dlaczego? Jak zwykle czeka nas bowiem masa spotkań, w których zagrają też polscy zawodnicy. Jedni walczyć będą o awans na Intel Extreme Masters Summer 2021, a inni rozpoczną kampanię w głównej fazie Spring Sweet Spring 1.

Dwaj Polacy w grze o IEM-a

W zamkniętych eliminacjach do kolejnego IEM-a nie mamy co prawda żadnych w pełni polskich składów CS-a, ale możemy kibicować naszym dwóm „rodzynkom”. Zaproszenia do tego etapu otrzymali bowiem Mateusz „mantuu” Wilczewski z OG oraz Paweł „dycha” Dycha reprezentujący ENCE. Obie międzynarodowe formacje dziś zaczną rywalizację o przepustkę.

Na drodze Wilczewskiego stanie na początek Trident Clan. mantuu i spółka będą zdecydowanymi faworytami potyczki, a jeśli faktycznie uda im się ją wygrać, to później, o 20:00 stoczą kolejny bój. W następnej rundzie czeka bowiem FaZe Clan. Z kolei dycha zamknięte kwalifikacje zacznie od starcia z Movistar Riders. I w tym przypadku to formacja naszego rodaka ma teoretycznie większe szanse na zwycięstwo, ale Lucasa „steela” Lopesa i jego kompanów lekceważyć nie można. Zespół, który zwycięży, w drugiej rundzie podejmie FURIĘ Esports.

CZYTAJ TEŻ:
Z kim zagrają Polacy? Znamy drabinkę zamkniętych kwalifikacji do Flashpoint 3

Derby w Spring Sweet Spring

W głównym etapie Spring Sweet Spring 1 będziemy mogli oglądać poczynania w sumie jedenastu rodzimych zawodników CS:GO. Wszyscy staną do walki o pierwsze zwycięstwo w tej fazie dziś o 15:00. MAD Lions, czyli formacja Filipa „tudsoNa” Tudeva na inaugurację podejmie rosyjsko-kazachski kolektyw o nazwie EPG Family. Z punktu widzenia polskiego kibica ciekawszy będzie inny mecz, który rozpocznie się o tej samej porze. Na serwerze zameldują się bowiem x-kom AGO i Izako Boars. Tym samym już w pierwszej rundzie SSS będziemy świadkami polskich derbów Counter-Strike’a.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

26 kwietnia
13:30 ENCE vs Movistar Riders BO3 transmisja
13:30 OG vs Trident Clan BO3 transmisja
15:00 MAD Lions vs EPG Family BO3 transmisja
15:00 Izako Boars vs x-kom AGO logo x-kom AGO BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Z kim zagrają Polacy? Znamy drabinkę zamkniętych kwalifikacji do Flashpoint 3

Otwarty etap kwalifikacji do Flashpoint Season 3 dobiegł wczoraj końca, a niedługo później zaprezentowano drabinkę zamkniętej części. W tej zobaczymy...