STS
Re
fot. Tarczyński Protein Team

Kolejna zmiana w TPT. REVxD oficjalnie opuszcza zespół

Tarczyński Protein Team na scenie CS:GO obecny jest zaledwie od trzech miesięcy, ale mimo to ekipie tej doszło już do dwóch zmian kadrowych. Druga z nich oficjalnie przeprowadzona została dziś. Jednak zanosiło się na nią już od kilku tygodni.

Z zespołem pożegnał się bowiem najmłodszy jego członek, Karol „REVxD” Zieliński. – Mogę ogłosić, że od dziś nie jestem już częścią TPT. Nasze występy nie były tak dobre, jakbyśmy tego oczekiwali jako zespół, dlatego też postanowiłem rozwijać swoją karierę gdzie indziej. Chciałbym podziękować moim byłym klubowym kolegom za czas, który wspólnie spędziliśmy – życzę wam powodzenia i do zobaczenia na serwerze. Jestem wolnym zawodnikiem i szukam projektu, w którym mógłbym poprawiać swoje umiejętności i pokazać to, co już potrafię – przyznał 17-latek za pośrednictwem wpisu w mediach społecznościowych.

Spodziewana zmiana

Odejście Zielińskiego bynajmniej nie jest zaskoczeniem, bo w składzie zabrakło go już podczas ostatnich spotkań fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski. Nie wiadomo natomiast, kto konkretnie zajmie jego miejsce, bo na ten moment nadal trwają testy. W ostatnich tygodniach piąty, zwolniony właśnie przez REVaxD, fotel zajmowali już Mariusz „kirbie” Rachwał z Oleju Napędowego, Eryk „leman” Kocęba z x-komu AGO oraz pozostający obecnie bez stałego zatrudnienia Kacper „Riczi Maszynka” Benc. W poniedziałek potwierdzono natomiast, że o angaż w TPT postara się Piotr „morelz” Taterka, były gracz m.in. Virtus.pro, Wisły All iN! Games Kraków i Illuminar Gaming.

Skład CS:GO Tarczyński Protein Teamu prezentuje się następująco:

  • Jakub „Vanq” Brzezik
  • Kacper „Killkapi” Wierzewski
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Jakub „g1elek” Geliński
  • Jakub „inwood” Salwa – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
EA

Rewelacyjne wyniki finansowe EA. FIFA i Apex Legends biją rekordy

W sieci pojawił się nowy raport finansowy Electronic Arts. Dotyczy on okresu od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca roku bieżącego. Jak możemy w nim wycz...