STS
fot. Izako Boars

Nieoficjalnie: TOAO pożegna się z Izako Boars

Wygląda na to, że przygoda Mateusza „TOAO” Zawistowskiego z Izako Boars dobiega powoli końca. Jak ustaliła nasza redakcja, 24-letni prowadzący tuż po zakończeniu finałów ESL Mistrzostw Polski opuści organizację, której barw broni od półtora roku. TOAO w przeszłości występował w takich drużynach, jak AGO Esports oraz Virtus.pro. Do organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego trafił on natomiast […]

Wygląda na to, że przygoda Mateusza „TOAO” Zawistowskiego z Izako Boars dobiega powoli końca. Jak ustaliła nasza redakcja, 24-letni prowadzący tuż po zakończeniu finałów ESL Mistrzostw Polski opuści organizację, której barw broni od półtora roku.

TOAO w przeszłości występował w takich drużynach, jak AGO Esports oraz Virtus.pro. Do organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego trafił on natomiast w październiku 2019 roku, przejmując obowiązki IGL-a. To pod jego wodzą popularne Dziki sięgnęły po wicemistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej, a także po dwuletniej przerwie powróciły do ESEA Premier. Obecnie zaś zespół pozostaje w grze o mistrzostwo kraju i już w najbliższy weekend przystąpi do półfinałowej rywalizacji w wiosennej odsłonie ESL MP. Wygląda więc na to, że sobotni mecz z HONORIS może być pożegnaniem Zawistowskiego z IB, chociaż ewentualnie może być nim też zaplanowany na niedzielę wielki finał.

Będą testy w Izako Boars

A potem dojdzie do zmiany – trzeciej już w tym roku, bo jeszcze w styczniu szeregi Izako Boars opuścili Piotr „avis” Świerzyna i Konrad „EXUS” Jeńczeń, których miejsca zajęli Michał „mono” Gabszewicz i Daniel „STOMP” Płomiński. A kto teraz dołączy do organizacji? Tego jeszcze nie wiadomo, jednakże według informacji Cybersport.pl Dziki Izaka już w poniedziałek rozpoczną testy pierwszego z krótkiej listy kandydatów do objęcia roli prowadzącego. Będzie nim Tomasz „phr” Wójcik, który pozostaje bezrobotny od momentu styczniowego rozstania z Illuminar Gaming. W międzyczasie mogliśmy go co prawda oglądać w StyluDunów lub też jako zmiennika w Wiśle All iN! Games Kraków, ale dopiero teraz otrzyma on szansę na powrót do regularnej teamowej gry.

Skład CS:GO Izako Boars będzie prawdopodobnie prezentować się następująco:

  • Hubert „Szejn” Światły
  • Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Tomasz „phr” Wójcik – testy
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

oskarish powraca do Illuminar!

Po kilku miesiącach spędzonych poza rodzimą sceną CS:GO Oskar "oskarish" Stenborowski powraca do Polski! 23-letni zawodnik ponownie związał się z Illu...