STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Czy Anonymo poskromi francuskie kuce? Trwa walka Polaków we Flashpoincie

Po wyeliminowaniu HYENAS Polacy z Anonymo Esports kontynuują zmagania w dolnej drabince Flashpoint Season 3. Dziś przed zespołem Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego kolejny mecz z rodzaju tych o życie, bo już wieczorem na ich drodze staną Francuzi z Double Poney. Anonymo Esports vs Double Poney 21:00 (BO3) Nadsekwański miks w pierwszej rundzie europejskich zawodów RMR zaskoczył […]

Po wyeliminowaniu HYENAS Polacy z Anonymo Esports kontynuują zmagania w dolnej drabince Flashpoint Season 3. Dziś przed zespołem Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego kolejny mecz z rodzaju tych o życie, bo już wieczorem na ich drodze staną Francuzi z Double Poney.

Anonymo Esports vs Double Poney
21:00 (BO3)

Nadsekwański miks w pierwszej rundzie europejskich zawodów RMR zaskoczył wszystkich i odprawił z kwitkiem Team Vitality. I to wynikiem 2:0! Wygląda jednak na to, że zwycięstwem nad zespołem Mathieu „ZywOo” Herbauta kuce z Francji przynajmniej na jakiś czas wyczerpały limit niespodzianek, bo w kolejnej rundzie poległy z Astralis. Warto jednak zaznaczyć, że nawet w starciu z Duńczykami gracze DBL Poney nie poddali się wcale łatwo. Ba, można odnieść nawet wrażenie, że nie tyle brakło im umiejętności, co po prostu szczęścia, bo przecież dwie porażki 13:16 bynajmniej ujmy nie przynoszą, a raczej pokazują, że mamy tutaj do czynienia z naprawdę groźnym rywalem.

Rywalem, którego Anonymo już w tym roku dwukrotnie pokonało! Wiktor „mynio” Kruk i spółka z Francuzami mierzyli się zarówno podczas otwartych, jak i zamkniętych eliminacji do Flashpointa i w obu tych wypadkach zatriumfowali 2:0, co na pewno pozwala na pewien optymizm. Z drugiej strony wówczas stawka nie była tak duża, jak dziś – bo przecież dziś przegrana będzie oznaczać koniec marzeń o zajęciu wyższych lokat, co w szerszym kontekście może utrudnić zdobycie biletu na PGL Major Stockholm 2021. Pokonanemu zostanie bowiem tylko rywalizacja o miejsca 9-12., co w obliczu majaczących gdzieś na horyzoncie rankingowych punktów liczonych w tysiącach wydaje się raczej marnym pocieszeniem.

Mecz wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 3 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Amouranth Twitch hot tub

Streamy hot tub na Twitch.tv doczekały się dedykowanej kategorii

Pod koniec kwietnia jeden z pracowników Twitch.tv zabrał głos w sprawie streamów hot tub. Marcus „djWHEAT” Graham oznajmił, że platforma streamingowa...